Казначейство надало інформацію щодо графіку роботи в період з 30 грудня 2021 року по 4 січня 2022 року

Державна казначейська служба України повідомляє, що відповідно до Регламенту роботи органів Державної казначейської служби України у період завершення бюджетного 2021 року та початку 2022 року, затвердженого наказом Держказначейства від 07.12.2021 № 352, граничним терміном здійснення видатків бюджетного 2021 року є 30 грудня 2021 року.

 Казначейство надало інформацію щодо графіку роботи в період з 30 грудня 2021 року по 4 січня 2022 року


30 грудня 2021 року до 19.30 завершується прийняття електронних документів клієнтів із системи дистанційного обслуговування «Клієнт-казначейства - Казначейство» до облікових систем АС «Є-Казна Доходи», АС «Є-Казна».

31 грудня 2021 року органи Казначейства працюють без клієнтів. Відповідно до регламенту роботи СЕП НБУ Казначейство 31 грудня 2021 року до 13.00 здійснює погашення та обслуговування державного боргу в національній валюті, а також зарахування надходжень до бюджетів усіх рівнів та інших платежів на рахунки, відкриті в Казначействі.

Казначейство здійснює зарахування надходжень до бюджетів усіх рівнів та інших платежів на рахунки, відкриті в Казначействі, які надійдуть через СЕП НБУ у період з 01 січня 2022 року до 03 січня 2022 року (включно), датою банківського дня
04 січня 2022 року.

Починаючи з 4 січня 2022 року органи Казначейства працюють у звичайному режимі.

Чи можна подавати повторно договір на реєстрацію до органів Казначейства

Звертаємо вашу увагу, що кошти в іноземній валюті, які обліковуються на рахунках, відкритих в установах банків (крім залишків власних надходжень бюджетних установ в іноземній валюті, які обліковуються на їх рахунках, відкритих в установах банків, коштів на рахунках бюджетних установ, розташованих за кордоном, та коштів, розмішених на рахунках у банках у іноземній валюті, отриманих як надходження в рамках програм допомоги і грантів Європейського Союзу, урядів іноземних держав, міжнародних організацій, донорських установ та як кредити (позики), залучені державою від іноземних держав, іноземних фінансових установ і міжнародних фінансових організацій у порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України) на підставі платіжних доручень власників рахунків необхідно перерахувати не пізніше 30 грудня 2021 року:

- у разі отримання бюджетною установою коштів з державного бюджету в іноземній валюті з рахунку Казначейства невикористані кошти в іноземній валюті перераховуються за такими реквізитами:

  • одержувач (beneficiary): Державна казначейська служба України, Україна, 01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6 (STATE TREASURY SERVICE OF UKRAINE, Ukraine, 01601, Kyiv, Bastionna str., 6)
  • код одержувача: 37567646
  • бюджетний рахунок одержувача коштів в іноземній валюті (account):
    № UA563223130000025133012855000
  • банк одержувача коштів (beneficiary bank): Акціонерне товариство «Державний експортно-імпортний банк України», Київ, Україна (JSC «THE STATE EXPORT-IMPORT BANK OF UKRAINE», Kyiv, Ukraine)
  • SWIFT: EXBSUAUX
  • код банку: 322313;

- у разі самостійної закупівлі іноземної валюти на міжбанківській валютній біржі невикористані кошти в іноземній валюті перераховуються у порядку, зворотному отриманню таких коштів.

В полі «призначення платежу» розрахункового документа додатково зазначити «Стаття 57 БКУ».

Джерело: Державна казначейська служба України



УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підтвердні документи для заключення договору з Нафтогаз Трейдингом

Експерт зорієнтує: як укласти договір про закупівлю природного газу з Нафтогаз Трейдингом на увесь опалювальний сезон 2024/2025 року; на що звернути увагу під час реєстрації бюджетних зобов’язань за таким договором. На допомогу — зразок оформлення календарного плану до довгострокового договору
1251

Зміна ціни в договорах про закупівлю продуктів харчування

Скористаєтеся порадами, які допоможуть запобігти проблемам під час закупівлі продуктів харчування. А також отримаєте детальний механізм зміни ціни договору — шість правил допоможуть уникнути неприємностей, які мали замовники в наведених прикладах
137

Перелік робіт з поточного та капітального ремонту

Коли плануєте ремонт будівлі, буває важко визначитися належить предмет закупівлі до поточного чи капітального ремонту. Пропонуємо ознайомитися з переліком таких робіт, щоб обрати правильно код ДК
204

Погодження договорів з Мінцифрою у 2024 році

У 2024 році порядок погодження проєктів за Національною програмою інформатизації змінився. У статті розглянемо, що врахувати замовнику, щоб погодити проєкти з Мінцифри
14894

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді