Кібербезпека у Prozorro: За 2021 рік портал виплатив баг хантерам 234 тис. грн

За результатами програми пошуку вразливостей Prozorro Bug Bounty, у 2021 році найчастіше баг хантери знаходили вразливості середнього рівня критичності.

Що можна закуповувати в Prozorro Market, скільки та коли

 Кібербезпека у Prozorro: За 2021 рік майданчик виплатив баг хантерам 234 тис. грн

У 2021 році в Prozorro Bug Bounty взяли участь сім баг хантерів. Усього вони знайшли 35 вразливостей, 27 з яких виявилися некритичного рівня – Р3 та Р4. Загальна сума виплат за рік становила близько 234 тисяч гривень. Найчастіше хантери отримували винагороди за вразливості середнього рівня критичності (тобто рівня Р3).

Нагадаємо, що у 2021-му програма збільшила розмір винагород за знайдені вразливості в десять разів. Ще на початку року хантери отримували від 840 до 2800 гривень залежно від рівня вразливості. З липня цього року за баг можна отримати від 8400 до 28 000 гривень.


“Щороку кількість та масштаб кібератак на державні IT-системи зростає. У Prozorro кібербезпека – це щоденне завдання, адже захист – це процес, а не стан. Саме тому вже понад рік ми залучаємо «білих» хакерів до пошуку вразливостей у системі. Вони здатні допомогти державі стати міцнішою та захистити себе від інформаційних атак”, – зазначив генеральний директор ДП “Прозорро” Василь Задворний.

Пошук вразливостей у системі проходить на тестовому середовищі, що не позначається на функціонуванні електронної системи закупівель. Учасники мають необхідні доступи, інструменти та необмежену кількість часу на дослідження. Відповідно до знайдених вразливостей багхантер отримує грошову винагороду та потрапляє до рейтингу учасників, який ведеться на порталі Prozorro.

Детальніше про умови участі та винагороди за посиланням: https://prozorro.gov.ua/bugbounty

Джерело: Prozorro



УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

службова записка на закупівлю

Статті за темою

Усі статті за темою

Укладаємо прямий договір з монополістом

Особливості дозволяють укласти прямий договір, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання. У тому числі, якщо контрагент займає монопольне становище на ринку. Пояснимо, як підтвердити документально підставу для укладення прямого договору з монополістом
1178

Локалізація в закупівлях

Локалізація в публічних закупівлях набуває дедалі більшого значення, адже законодавці зосереджують увагу на підтримці вітчизняного виробника. У статті – про умови локалізації виробництва у 2024 році та особливості вимог тендерної документації щодо локалізованих товарів
5235

Закупівля бензину: як провести правильно

Пальне для замовників, що мають власний автотранспорт або забезпечують діяльність автогосподарств, є передусім основою безперебійної роботи таких підприємств. Як провести закупівлю бензину, роз’яснює наш експерт. Професійні поради щодо визначення очікуваної вартості та умов договору про закупівлю бензину, допоможуть вам уникнути непорозумінь під час його виконання
10041

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді