Як планувати закупівлі на 2022 рік
Також обговорювалася міжнародна технічна допомога від Проекту ЄС «Підтримка реформи публічних закупівель в Україні».
Основними цілями Проекту за якими ведеться робота є:
- наближення законодавчих та нормативно-правових актів про публічні закупівлі до стандартів ЄС;
- посилення інституційного та організаційного потенціалу та подальше вдосконалення системи електронних закупівель.
Раніше, 17 травня 2021 року, вже проходила вступна онлайн зустріч керівництва Держаудитслужби з експертами Проєкту ЄС «Підтримка реформи публічних закупівель в Україні».
Довідково. У квітні 2021 року розпочав роботу міжнародний проект технічної допомоги “Підтримка реформи публічних закупівель в Україні” (далі – Проект), що фінансується за рахунок коштів Європейського Союзу. Мінекономіки визначено реципієнтом Проекту. Міжнародна угода, в рамках якої виконується Проект – Рамкова Угода між Урядом України та Комісією Європейських Співтовариств від 03.09.2008 (ратифікована із Заявою Законом України від 03.09.2008 No 360-IV).
Основні цілі Проекту:
- Наближення законодавчих та нормативно-правових актів про публічні закупівлі до стандартів ЄС;
- Посилення інституційного та організаційного потенціалу та подальше вдосконалення системи електронних закупівель;
- Посилення інституційного та організаційного потенціалу відповідних державних органів щодо контролю, аудиту та розгляду скарг/перегляду процедур публічних закупівель;
- Посилення інституційного та організаційного потенціалу для професіоналізації фахівців з публічних закупівель та для комунікації з учасниками ринку публічних закупівель.
Проект відповідає завданням та заходам, визначеним статтями 148, 153 та 156 Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.
Джерело: Державна аудиторська служба України
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.