Фахівці Держаудитслужби взяли участь у стартовій зустрічі проекту «Підтримка реформи публічних закупівель в Україні»

Під час проведення стартовій зустрічі у рамках Проекту «Підтримка реформи публічних закупівель в Україні», за участю фахівців Держаудитслужби та експертів Проекту, учасникам вдалося обговорити як цілі Проекту так і їх реалізацію.

Як планувати закупівлі на 2022 рік

 Фахівці Держаудитслужби взяли участь у стартовій зустрічі проекту «Підтримка реформи публічних закупівель в Україні»

Також обговорювалася міжнародна технічна допомога від Проекту ЄС «Підтримка реформи публічних закупівель в Україні».

Основними цілями Проекту за якими ведеться робота є:

  • наближення законодавчих та нормативно-правових актів про публічні закупівлі до стандартів ЄС;
  • посилення інституційного та організаційного потенціалу та подальше вдосконалення системи електронних закупівель.

Раніше, 17 травня 2021 року, вже проходила вступна онлайн зустріч керівництва Держаудитслужби з експертами Проєкту ЄС «Підтримка реформи публічних закупівель в Україні».

Довідково. У квітні 2021 року розпочав роботу міжнародний проект технічної допомоги “Підтримка реформи публічних закупівель в Україні” (далі – Проект), що фінансується за рахунок коштів Європейського Союзу. Мінекономіки визначено реципієнтом Проекту. Міжнародна угода, в рамках якої виконується Проект – Рамкова Угода між Урядом України та Комісією Європейських Співтовариств від 03.09.2008 (ратифікована із Заявою Законом України від 03.09.2008 No 360-IV).

Основні цілі Проекту:

  • Наближення законодавчих та нормативно-правових актів про публічні закупівлі до стандартів ЄС;
  • Посилення інституційного та організаційного потенціалу та подальше вдосконалення системи електронних закупівель;
  • Посилення інституційного та організаційного потенціалу відповідних державних органів щодо контролю, аудиту та розгляду скарг/перегляду процедур публічних закупівель;
  • Посилення інституційного та організаційного потенціалу для професіоналізації фахівців з публічних закупівель та для комунікації з учасниками ринку публічних закупівель.

Проект відповідає завданням та заходам, визначеним статтями 148, 153 та 156 Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Джерело: Державна аудиторська служба України



УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

е-журнал Держзакупівлі

Статті за темою

Усі статті за темою

Продовження договору оренди комунального майна без аукціону: правила та ризики

В умовах воєнного стану продовження договорів оренди комунального майна стає дедалі затребуваним. У статті ми розглянемо порядок такого продовження, нормативні основи та ризики, які можуть виникнути у зв’язку з цим процесом
152

Локалізація в закупівлях

Локалізація в публічних закупівлях набуває дедалі більшого значення, адже законодавці зосереджують увагу на підтримці вітчизняного виробника. У статті – про умови локалізації виробництва у 2024 році та особливості вимог тендерної документації щодо локалізованих товарів
5569

Закупівля природного газу

Щоб отримати газ вчасно та безперебійно, скористайтеся порадами експерта для закупівлі газу на наступний рік. Пам’ятайте, що закупівля газу є конкурентною, а його ціна нестабільною, а це ускладнює проведення закупівлі
10035

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді