Кредит від Польщі на умовах пов’язаної допомоги

Кредит від Польщі планують витратити на облаштування прикордонних пунктів пропуску, закупівлю скануючих систем та дронів.

Результати засідання українсько-польської експертної групи розглянули 05.10.2022 року під час наради Мінреінтеграції та Міністерства фінансів України під головуванням Віце-прем'єр-міністра - Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук.

Обговорили подальші дії з реалізації інвестпроектів у рамках Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги.

Кредитні кошти планується витратити на розбудову дорожньої інфраструктури на підходах до 5 пунктів пропуску на українсько-польському державному кордоні. А також - на реконструкцію пунктів пропуску «Шегині», «Краківець», «Рава-Руська», засобів митного контролю. Частина коштів піде на закупівлю скануючих систем для Державної митної служби та дронів для Державної прикордонної служби.

«Дякуємо польській стороні за всебічну підтримку, яку ми відчуваємо з першого дня повномасштабного вторгнення рф. Сьогоднішні домовленості - ще один наочний приклад такої підтримки та допомоги. Це дозволить Україні облаштувати свої кордони у відповідності з всіма сучасними стандартами країн ЄС та мати якісний контроль за кордонами. Це ще один внесок у нашу спільну Перемогу, яка вже незабаром», - зазначила Ірина Верещук.

Нагадаємо, що Ірина Верещук є головою міжурядової комісії з Республікою Польща, яка координує діяльність між урядами наших держав в економічній, енергетичній, культурній і інших сферах.

Джерело: офіційний сайт КМУ

 

Статті за темою

Усі статті за темою

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Законодавство не встановлює примірної форми для обгрунтування очікуваної вартості. Доможемо сформувати зразок обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі та не порушити вимоги Постанови № 710
12992

Вартісні межі закупівель 2025

Дізнайтеся, які вартісні межі закупівель або так звані «пороги закупівель» встановлюють положення Особливостей № 1178
9763

Референтне ціноутворення: на що зважати закупівельнику

Для того, щоб закупівельники дотримувалися важливого принципу публічних закупівель про максимальну економію, ефективність та пропорційність, державою введений такий механізм, як референтне ціноутворення. У консультації розглянемо, що таке референтне ціноутворення та як воно впливає на визначення очікуваної вартості закупівлі лікарських засобів
2308

Закупівля робіт з капітального ремонту

Помилитися під час визначення предмета закупівлі можуть не тільки новачки, але й досвідчені закупівельники. Які найбільш розповсюджені помилки під час закупівлі робіт з капітального ремонту? Як правильно визначити предмет такої закупівлі — роз’яснюємо на прикладах
21587

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді