Готовність України до опалювального сезону

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна забезпечена необхідною кількістю енергоресурсів для проходження опалювального сезону.

В осінньо-зимовий період Україна буде забезпечена необхідною кількістю енергоресурсів. Про це на прес-конференції повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. За його словами, на сьогодні в газових сховищах України закачано понад 13,2 млрд кубів газу. А до 1 жовтня буде накопичено 14,5-15 млрд кубів газу.

«Маємо домовленості зі США про надання від американських видобувників 2 млрд куб. газу протягом четвертого кварталу цього року й першого кварталу наступного. Ведемо перемовини з північними країнами, зокрема з Норвегією про надання фізичних об’ємів газу для України», — зазначив Глава Уряду.

Денис Шмигаль запевнив, що хоч опалювальний сезон буде одним із найважчих, Україна для його стабільного проходження матиме достатньо газу й буде забезпечена вугіллям.

Загалом, за словами Прем’єр-міністра, зараз наша держава має 2,2 млн тонн вугілля. Як підкреслив Глава Уряду, це найбільші запаси за останні роки на цей період. До початку опалювального сезону буде накопичено до 2,5 млн тонн. Таким чином буде задіяна максимальна спроможність складських потужностей.

Денис Шмигаль наголосив, що Уряд готується до різних сценаріїв проходження опалювального сезону, в тому числі й до тих, що пов’язанні з військовими ризиками.

Окрім ресурсів, Уряд працює над забезпеченням матеріально-технічної бази: вже закуплено майже 1,5 тисячі мобільних генераторів, десятки резервних котлів, близько 100 електростанцій тощо. Також продовжує надходити обладнання від міжнародних партнерів у якості гуманітарної допомоги.

Джерело: офіційний сайт КМУ

 

 

 

Статті за темою

Усі статті за темою

Дозвільні документи на будівництво у 2025 році

У статті — порядок подання документів через електронну систему ЄДЕССБ, класифікацію дозвільних документів залежно від класу наслідків об’єкта та компетенцію органів, які видають дозволи
30

Динамічна ціна в публічних закупівлях

Дехто вважає, що застосовувати динамічну ціну договору в тендерах неможливо. Але ця думка хибна. Тож з’ясуймо разом з експертом, що таке динамічна ціна та як її правильно застосовувати
13166

Тверда договірна ціна за Настановами

Чи можна змінити тверду договірну ціну в будівництві? Що нового з цього питання пропонують Настанови з визначення вартості будівництва? З’ясуймо у статті
16611

Технічне завдання на проектування

Що таке технічне завдання на проектування та його роль, вимоги до складання ТЗ відповідно до ДБН, основні елементи ТЗ, а також приклад складання технічного завдання — у статті
96

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді