Новації в організації харчування в школах та дитсадках: перевірок не буде до 2022 року

МОЗ та МОН запевняють: закладам освіти можна не чекати перевірок щодо виконання нових норм в організації харчування до 01 січня 2022 року.

Організація закупівлі харчування в закладах освіти та відпочинку у 2021 році

Новації в організації харчування в школах та дитсадках: перевірок не буде до 2022 року

Про це обидва міністерства написали в спільному роз’ясненні.

Старі норми харчування будуть дійсними ще до 1 січня 2022 року, тому перевіряти заклади освіти зможуть лише на виконання старих норм.

Як зазначено в роз’ясненні, Міністерство пішло на такий крок через численні звернення від засновників шкіл. Оскільки, часто договори з постачальниками харчування укладені до кінця 2021 року і їх розрив нестиме багато труднощів.

Новації в організації харчування в школах та дитсадках: перевірок не буде до 2022 року
ЯРОСЛАВА ДУБРОВА,консультантка з публічних закупівель, Київ
Замовники час від часу припускаються штрафонебезпечних помилок. Тож давайте зясуємо, як визначати предмет закупівлі, щоб це пов­ністю відповідало вимогам Закону? Як правильно поділити предмет закупівлі на лоти й не втрапити у халепу?

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Погодження закупівлі з Мінцифри: враховуємо зміни

З 01 жовтня 2024 року змінився порядок погодження проєктів за Національною програмою інформатизації до 500 тис. грн. та до 1 тис. грн для послуг з підключення інтернету. У статті розглянемо, що врахувати замовнику, щоб погодити проєкти з Мінцифри
23037

Зміни в порядку погодження закупівель за Національною програмою з інформатизації

Як проводити закупівлі за Національною програмою з інформатизації з 1 жовтня 2024 року на суму до 500 тис. грн? Який новий алгоритм дій замовника для погодження закупівлі? Пояснимо
1715

Суму за договором про закупівлю електроенергії вичерпали, а кіловати ще є: як діяти

Замовник вичерпав суму за договором про закупівлю електроенергії, але на залишку залишилися кіловати. Із 1 жовтня замовнику потрібно укласти новий договір, щоб встигнути приєднатися до нового постачальника. Як бути із старим договором після розрахунку за вересень? Чи потрібно укладати додаткову угоду на зменшення обсягу?
1091

Закупівля постачання теплової енергії

Як правильно організувати закупівлю теплової енергії? За яким кодом ДК її закуповувати? Чи зобов’язаний замовник укладати саме типовий договір про закупівлю теплоенергії? Чи правомірно вносити зміни до такого договору? Ключові аспекти, які повинен знати замовник під час підготовки та підписання договору про закупівлю теплової енергії за державні кошти — у статті
5437

Закупівля у монополіста

Особливості дозволяють укласти прямий договір, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання. У тому числі, якщо контрагент займає монопольне становище на ринку. Пояснимо, як підтвердити документально підставу для укладення прямого договору з монополістом
468

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді