Новації в організації харчування в школах та дитсадках: перевірок не буде до 2022 року

МОЗ та МОН запевняють: закладам освіти можна не чекати перевірок щодо виконання нових норм в організації харчування до 01 січня 2022 року.

Організація закупівлі харчування в закладах освіти та відпочинку у 2021 році

Новації в організації харчування в школах та дитсадках: перевірок не буде до 2022 року

Про це обидва міністерства написали в спільному роз’ясненні.

Старі норми харчування будуть дійсними ще до 1 січня 2022 року, тому перевіряти заклади освіти зможуть лише на виконання старих норм.

Як зазначено в роз’ясненні, Міністерство пішло на такий крок через численні звернення від засновників шкіл. Оскільки, часто договори з постачальниками харчування укладені до кінця 2021 року і їх розрив нестиме багато труднощів.

Новації в організації харчування в школах та дитсадках: перевірок не буде до 2022 року
ЯРОСЛАВА ДУБРОВА,консультантка з публічних закупівель, Київ
Замовники час від часу припускаються штрафонебезпечних помилок. Тож давайте зясуємо, як визначати предмет закупівлі, щоб це пов­ністю відповідало вимогам Закону? Як правильно поділити предмет закупівлі на лоти й не втрапити у халепу?

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне у червні для закупівельника

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
98

Методрекомендації щодо закупівель електроенергії: що передбачило Мінекономіки та в чому ризики замовників

Проведемо огляд Методрекомендацій Мінекономіки щодо закупівель електроенергії. Розберемо пропозиції щодо визначення очікуваної вартості, нюанси та ризики тендерної документації, технічних специфікацій, формульного ціноутворення, проєкту договору та умов щодо зміни ціни
182

Національна програма інформатизації 2024

З 8 лютого 2024 року діє новий порядок погодження проєктів за Національною програмою інформатизації. У статті розглянемо, що врахувати замовнику, щоб погодити проєкти з Мінцифри
8338

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді