Закупівля медобладнання для Охмадиту: МОЗ закликають до прозорості

Завершення нового корпусу найбільшої дитячої лікарні в країні дозволили купувати без аукціону. Закупівлю додали до переліку заходів до 30-річчя незалежності України.

⚡️ Типові помилки і порушення під час закупівлі ліків в регіонах

Закупівля медобладнання для Охмадиту: МОЗ закликають до прозорості

Для завершення будівництва Охматдиту без аукціонів планують придбати дороговартісне обладнання на суму понад мільярд гривень.

Трансперенсі Інтернешнл Україна закликає провести переговорну процедуру з кількома учасниками та опублікувати вимоги до обладнання, терміни поставки та орієнтовні ціни.

Нагадуємо, що у червні Верховна Рада підтримала законопроєкт 5309, який попри кілька позитивних змін у сфері публічних закупівель, приніс багато корупційних ризиків. Саме в його межах з-під Prozorro вивели закупівлі для будівництва Великої об’їзної дороги. Також без аукціонів дозволили купувати необхідне для святкування 30-річчя незалежності України та Дня Конституції. Пізніше Кабінет міністрів України затвердив перелік заходів, на які поширюється ця норма. До нього увійшли не лише урочистості, а й великі інфраструктурні проєкти, зокрема і завершення будівництва нового корпусу Охматдиту.

Побоювання щодо швидкої закупівлі має і голова опікунської ради лікарні Оксана Корчинська. Вона вважає, що в такі короткі строки не вдасться закупити справді необхідне обладнання. Та стверджує, що для переговорної процедури переробили технічне завдання, і невідомо, чи буде нове обладнання сумісним з раніше придбаним.

За матеріалами Dozorro

✍ Закупівлі для протидії COVID-19: як замовнику встигати за змінами

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне у червні для закупівельника

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
104

Методрекомендації щодо закупівель електроенергії: що передбачило Мінекономіки та в чому ризики замовників

Проведемо огляд Методрекомендацій Мінекономіки щодо закупівель електроенергії. Розберемо пропозиції щодо визначення очікуваної вартості, нюанси та ризики тендерної документації, технічних специфікацій, формульного ціноутворення, проєкту договору та умов щодо зміни ціни
193

Національна програма інформатизації 2024

З 8 лютого 2024 року діє новий порядок погодження проєктів за Національною програмою інформатизації. У статті розглянемо, що врахувати замовнику, щоб погодити проєкти з Мінцифри
8400

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді