Нова методика визначення автоматичних індикаторів ризиків.

Методика визначення автоматичних індикаторів ризиків, їх перелік та порядок застосування зазнали змін.

⚡️ Порушення, які не можна усунути: коли і як обґрунтувати відміну торгів

Нова методика визначення автоматичних індикаторів ризиків.

Нагадаємо, що

  1. Індикатори розраховуються з метою визначення процедур закупівель, що містять ознаки порушень законодавства у сфері публічних закупівель та/або свідчать про ймовірність допущення таких порушень.
  2. Для розрахунку індикаторів ризик-система може використовувати інформацію, що розміщена або оприлюднена у таких джерелах: електронна система закупівель; єдині державні реєстри; бази даних, відкриті для доступу центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного фінансового контролю.
  3. Індикатори розраховуються протягом проведення процедури закупівлі, укладення договору про закупівлю та його дії.

Наказ Держаудиту № 196 скасовано. З 6 січня діє нова Методика визначення автоматичних індикаторів ризиків, затверджена наказом Мінфіну № 647.

Змінився і перелік автоматичних індикаторів ризиків.

Тож будьте уважними, бо за скоєні помилки в процесі закупівлі, ви автоматично підпадаєте у високий, помірний, або низький ранг ризику, що може вплинути на процес закупівлі в цілому.

Слідкуйте за нашими новинами, як тільки документ з’явиться в офіційних джерелах, ми обов’язково вас ознайомимо з повним текстом.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Робоча група уповноваженої особи

Уся відповідальність за закупівлі лягає персонально на уповноважену особу. УО повинна самостійно забезпечити неупередженість організаційного процесу та проведення закупівель з урахуванням інтересів замовника. Саме тому часто виникає запитання, чи може уповноважена особа створити робочу групу, адже не реально одній людині бути знавцем геть у всьому. З’ясуймо, що регламентує Закон.
4512

Дефектний акт: зразок

На балансі кожного замовника перебуває хоча б один основний засіб. Коли настає час ремонтувати його або списати, необхідно оформити документи. Сьогодні розглянемо дефектний акт. Коли, хто та як має його оформити? Роз’яснення, зразок та бланк для вас — у статті
57569

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді