Закупівлі дитячого харчування: Prozorro розробляє рекомендації для замовників

У Prozorro розібрали основні помилки освітніх управлінців при закупівлях харчування та розробили відповідні рекомендації.

Організація закупівлі харчування в закладах освіти та відпочинку у 2021 році

Закупівлі дитячого харчування: Prozorro розробляє рекомендації для замовників

Вони стосуються технічних вимог до продуктів та готових страв, а також кваліфікаційних критеріїв, які замовники мають використовувати під час оголошення закупівель. Розробку рекомендацій підтримав швейцарсько-український проєкт DECIDE “Децентралізація для розвитку демократичної освіти".

Наприкінці березня Кабмін затвердив нові норми харчування у закладах освіти, згідно з якими кількість цукру та хліба у стравах має суттєво знизитися, а овочів, фруктів та м’яса — зрости. Зміни запроваджуються з 1 вересня 2021 року.

Це означає, що закупівлі продуктів харчування та послуг кейтерингу для шкіл, дитячих садочків, інтернатів і т.д. мають кардинально змінитися.

Але аби реформа харчування відбулась, а діти змогли їсти здорову і смачну їжу, управління та закладам освіти необхідно відповідально поставитись до своїх закупівель.

За матеріалами Prozorro

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне у червні для закупівельника

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
93

Методрекомендації щодо закупівель електроенергії: що передбачило Мінекономіки та в чому ризики замовників

Проведемо огляд Методрекомендацій Мінекономіки щодо закупівель електроенергії. Розберемо пропозиції щодо визначення очікуваної вартості, нюанси та ризики тендерної документації, технічних специфікацій, формульного ціноутворення, проєкту договору та умов щодо зміни ціни
162

Національна програма інформатизації 2024

З 8 лютого 2024 року діє новий порядок погодження проєктів за Національною програмою інформатизації. У статті розглянемо, що врахувати замовнику, щоб погодити проєкти з Мінцифри
8240

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді