Закупівлі дитячого харчування: Prozorro розробляє рекомендації для замовників

У Prozorro розібрали основні помилки освітніх управлінців при закупівлях харчування та розробили відповідні рекомендації.

Організація закупівлі харчування в закладах освіти та відпочинку у 2021 році

Закупівлі дитячого харчування: Prozorro розробляє рекомендації для замовників

Вони стосуються технічних вимог до продуктів та готових страв, а також кваліфікаційних критеріїв, які замовники мають використовувати під час оголошення закупівель. Розробку рекомендацій підтримав швейцарсько-український проєкт DECIDE “Децентралізація для розвитку демократичної освіти".

Наприкінці березня Кабмін затвердив нові норми харчування у закладах освіти, згідно з якими кількість цукру та хліба у стравах має суттєво знизитися, а овочів, фруктів та м’яса — зрости. Зміни запроваджуються з 1 вересня 2021 року.

Це означає, що закупівлі продуктів харчування та послуг кейтерингу для шкіл, дитячих садочків, інтернатів і т.д. мають кардинально змінитися.

Але аби реформа харчування відбулась, а діти змогли їсти здорову і смачну їжу, управління та закладам освіти необхідно відповідально поставитись до своїх закупівель.

За матеріалами Prozorro

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Погодження закупівлі з Мінцифри: враховуємо зміни

З 01 жовтня 2024 року змінився порядок погодження проєктів за Національною програмою інформатизації до 500 тис. грн. та до 1 тис. грн для послуг з підключення інтернету. У статті розглянемо, що врахувати замовнику, щоб погодити проєкти з Мінцифри
23071

Зміни в порядку погодження закупівель за Національною програмою з інформатизації

Як проводити закупівлі за Національною програмою з інформатизації з 1 жовтня 2024 року на суму до 500 тис. грн? Який новий алгоритм дій замовника для погодження закупівлі? Пояснимо
1726

Суму за договором про закупівлю електроенергії вичерпали, а кіловати ще є: як діяти

Замовник вичерпав суму за договором про закупівлю електроенергії, але на залишку залишилися кіловати. Із 1 жовтня замовнику потрібно укласти новий договір, щоб встигнути приєднатися до нового постачальника. Як бути із старим договором після розрахунку за вересень? Чи потрібно укладати додаткову угоду на зменшення обсягу?
1093

Закупівля постачання теплової енергії

Як правильно організувати закупівлю теплової енергії? За яким кодом ДК її закуповувати? Чи зобов’язаний замовник укладати саме типовий договір про закупівлю теплоенергії? Чи правомірно вносити зміни до такого договору? Ключові аспекти, які повинен знати замовник під час підготовки та підписання договору про закупівлю теплової енергії за державні кошти — у статті
5444

Закупівля у монополіста

Особливості дозволяють укласти прямий договір, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання. У тому числі, якщо контрагент займає монопольне становище на ринку. Пояснимо, як підтвердити документально підставу для укладення прямого договору з монополістом
468

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді