Президент Зеленський підписав закон про закупівельні зміни

Глава держави підписав закон про зміни до публічних закупівель (законопроєкт 5309). Які зміни до закупівельного законодавства вніс новий нормативний акт?

Три запитання закупівельнику для самоперевірки

Закон про закупівельні зміни підписано Президентом

Відповідно до тексту Закону тепер бізнес під час оскарження закупівель до АМКУ має надавати докази порушень їхніх прав і інтересів. Така норма фактично дозволить АМКУ на власний розсуд обирати, які скарги розглядати.

Крім того Закон дозволяє проводити закупівлі до Дня Незалежності України за переговорною процедурою.

По-третє, документ виводить з-під дії Закону будівництво Великої кільцевої дороги навколо Києва. Вартість проєкту щодо спорудження лише південного півкільця — Київської обхідної дороги (КОД), наразі оцінюють у 85 мільярдів гривень.

За матеріалами Dozorro

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне у червні для закупівельника

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
103

Головне у травні для закупівельника 2024

В огляді — консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у травні. Цього місяця зверніть увагу на умови закупівлі додаткових робіт, вимоги, якими перевіряти учасника після оновлень в Особливостях, та зміни, які внесли до порядку реєстрації зобов’язань в органах Казначейства
1202

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді