Редакція журналу «Держзакупівлі» радо презентує новий формат матеріалів — мінікурс. Цей тренінг допоможе вам правильно визначати формальні помилки в тендерній документації. Крім впевненості у своїй професійності та знань після підсумкового тесту ви отримаєте іменний сертифікат.
ПРОЙТИ МІНІКУРС ➤➤➤
Курс складається з трьох частин:
1. Вступний тест
Перед тим, як перейти до навчальних вправ та перевірити отримані знання і навички, маєте змогу потренуватися на тесті з підказками. Для цього просто натисніть на варіант відповіді, щоб дізнатися, чи вона правильна.
2. Тренувальні вправи
Далі на вас чекають тренувальні вправи, де ми підкажемо, як описати деякі формальні помилки в тендерній документації та визначити їх в оголошенні про спрощену закупівлю.
3. Підсумковий тест з іменним сертифікатом
За результатами підсумкового тесту ви перевірите свої знання на тему. Впевнені, що після тренувальних вправ пройти його вам буде легко. Бажаємо успіху!
БЕЗПЛАТНО пройдіть тренувальні вправи та складіть тести й обов'язково отримайте іменний СЕРТИФІКАТ.
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.
У замовників є право вимагати підтвердження того, що пропоновані учасникам товари, послуги чи роботи за своїми екологічними чи іншими характеристиками відповідають вимогам, установленим у тендерній документаці. У консультації пояснимо, як встановити вимоги щодо екологічних характеристик предмета закупівлі.
Розглянемо: які вимоги встановити у тендерній документації у закупівлі енергосервісу; як врахувати показники енергоефективності у вимогах до учасника
Враховуючі часті зміни до закупівельного законодавства, зорієнтуватися у строках проведення відкритих торгів буває не легко. Замовник також має вчасно оприлюднити необхідну інформацію під час проведення відкритих торгів. Наша шпаргалка допоможе визначити строки відкритих торгів з Особливостями
Шукаєте зразок тендерної документації, що відповідає чинному закупівельному законодавству? Тримайте готові зразки від експертів системи «Експертус Держзакупівлі»
Після розкриття тендерних пропозицій замовник може виявити в них недоліки та помилки. Закон № 922 з урахуванням Особливостей дозволив учаснику їх виправляти, завдяки так званому «механізму-24», тобто відвів учаснику рівно 24 години на усунення невідповідностей. Що це за невідповідності? У які строки потрібно повідомити учасника про недоліки? Як діяти замовнику в разі невиправлення або несвоєчасного виправлення таких помилок? Відповіді на головні запитання — у статті