МОЗ перерозподілив ще понад 1 млрд грн на лікування COVID-19

Міністерство охорони здоров’я передало 1,2 млрд грн на фінансування 249 лікарень, які мають договір з Національною службою здоров’я України на пакет лікування COVID-19. Відповідне розпорядження ухвалили сьогодні на засіданні Уряду.

Лікування від COVID-19: МОЗ виділив ще 1,2 млрд грн

Що прописати в коронавірусних договорах, аби не мати проблем

Видатки НСЗУ збільшено за рахунок коштів, які передбачались для забезпечення можливості закупівель лікарських засобів за договорами керованого доступу.

Наразі законопроєкт щодо забезпечення можливості закупівель лікарських засобів за договорами керованого доступу (реєстраційний № 4662 від 28.01.2021) 02 червня 2021 р. прийнято лише в першому читанні.

Як зауважив заступник міністра охорони здоров'я Петро Ємець, МОЗ і ДП “Медичні закупівлі України” будуть сприяти запровадженню договорів керованого доступу, а потенційна економія коштів, в тому числі й за рахунок прозорих закупівель, дозволить реалізувати цей механізм вже цього року.

За матеріалами МОЗ

Лікування від COVID-19: МОЗ виділив ще 1,2 млрд грн
ТЕТЯНА РУДЕНКО,адвокат, координаторка з моніторингу медичних закупівель Transparency International Ukraine
На скільки можна закуповувати? Що і як? Навіщо постійно перевіряти нормативно-правові акти? Як уникнути проблем із товарами, звільненими від оподаткування ПДВ? Які порушення можливі під час оприлюднення інформації? Як розрахувати потребу на 2021-й?

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне у червні для закупівельника

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
100

Методрекомендації щодо закупівель електроенергії: що передбачило Мінекономіки та в чому ризики замовників

Проведемо огляд Методрекомендацій Мінекономіки щодо закупівель електроенергії. Розберемо пропозиції щодо визначення очікуваної вартості, нюанси та ризики тендерної документації, технічних специфікацій, формульного ціноутворення, проєкту договору та умов щодо зміни ціни
189

Національна програма інформатизації 2024

З 8 лютого 2024 року діє новий порядок погодження проєктів за Національною програмою інформатизації. У статті розглянемо, що врахувати замовнику, щоб погодити проєкти з Мінцифри
8387

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді