Мінекономіки затвердило Примірне положення про уповноважену особу

Мінекономіки затвердило Примірне положення про уповноважену особу

08.06.2021 року Міністерство економіки України наказом № 40 затвердило Примірне положення про уповноважену особу.

Правила організації закупівель уповноваженою особою

Одночасно втратив чинність наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 30.03.2016 № 557 «Про затвердження Примірного положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб)».

Відтак замовникам рекомендовано керуватися новим Примірним положенням про уповноважену особу під час розроблення власного положення про УО.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Робоча група уповноваженої особи

Уся відповідальність за закупівлі лягає персонально на уповноважену особу. УО повинна самостійно забезпечити неупередженість організаційного процесу та проведення закупівель з урахуванням інтересів замовника. Саме тому часто виникає запитання, чи може уповноважена особа створити робочу групу, адже не реально одній людині бути знавцем геть у всьому. З’ясуймо, що регламентує Закон.
4485

Дефектний акт: зразок

На балансі кожного замовника перебуває хоча б один основний засіб. Коли настає час ремонтувати його або списати, необхідно оформити документи. Сьогодні розглянемо дефектний акт. Коли, хто та як має його оформити? Роз’яснення, зразок та бланк для вас — у статті
57402

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді