Договір і проєкт договору про закупівлю: як замовнику вберегтися від помилок

Договір і проєкт договору: як замовнику вберегтися від помилок


Чи можна змінювати договір, умови договору про закупівлю у порівнянні з проєктом договору? Чи це повинно бути два ідентичних документів?

Не поспішайте відповідати на запитання, адже є кілька рішень судових інстанцій. Крім того, аудитори звертають увагу, коли договір відрізняється від вимог проєкту договору.

Як діяти, щоб і тендерна документація відповідала вимогам закону, і договір не могли визнати нікчемним

Дослухаймося до настанов консультанта з публічних закупівель Ярослави Дуброви:


Більше практичних підказок від експерта дивіться у записі вебінару «Договір за результатами спрощених закупівель: укладаємо та змінюємо правильно».

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Перелік локалізованих товарів

Замовник закуповує товари, перелік яких визначений підпунктом 2 пункту 6-1 розділу X «Прикінцевих положень» Закону № 922, виключно якщо їх ступінь локалізації виробництва у 2024 році дорівнює чи перевищує 20%. Дізнайтеся, які товари належать до переліку
173

Головне у липні для закупівельника

У головному в липні знайдете рішення робочих ситуацій, форми, зразки, довідники, відеороз’яснення — усе, що знадобиться у щоденній роботі. Цього місяця зверніть увагу на складові договірної ціни в ТП та умови збільшення ціни в договорах
1155

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді