Зміни до Закону Про публічні закупівлі в частині тендерної документації

Зміни до Закону Про рублічні закупівлі в частині тендерної документації
✍ Як перевірити свій електронний підпис та де його зберігати

Інформатизація та диджатилізація — вимоги часу, які впливають на всі сфери нашого буття.

Сфера публічних закупівель — актуальна та складна, враховуючи неконкурентні процеси та корупційні чинники.

Нещодавно тільки з'явилася нова процедура, відбулися зміни у оскарженні, АНЦ виявляється автоматично, введено 24 години на усунення недоліків та інші зміни, а вже в грудні — нові вимоги до тендерної документації.

Часті зміни законодавця в сфері публічних закупівель — намагання відійти від конфлікту інтересів у публічних закупівлях. Та Замовникам публічних закупівель, в особі тендерного комітету, не завжди зрозумілі нові норми.

Отже, з 3 грудня 2020 року — новий формат внесення тендерної документації в публічних закупівлях. Ми підготували для вас алгоритм дій Замовника в нових умовах і підкажемо, як вносити дані в новому форматі ЕСЗ.

АЛГОРИТ ДЛЯ ЗАМОВНИКА ➤➤➤

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Фінансова спроможність закупівлі

Фінансова спроможність — це кваліфікаційний критерій, за допомогою якого замовник може оцінити фінансовий стан компанії як учасника закупівлі. Для цього слід розуміти, хто і як з учасників підтверджує свою фінансову спроможність. Правильно оцінити можливості учасника та звести до мінімуму ризики при укладенні договору допоможе роз’яснення експерта
5075

Технічна специфікація до предмета закупівлі – вимоги та зразок

Технічна специфікація – це одна з найбільш важливих частин у тендерній документації. Саме вона визначає чи вдасться замовнику отримати потрібне у належній якості, формі та з необхідним функціоналом. З'ясуймо, на що звернути увагу замовнику.
5993

Пов’язані особи в публічних закупівлях 2024

Чи легко встановити, чи пов’язані особи під час тендеру? Не поспішайте відповідати на це запитання. Для початку ознайомтеся з ознаками та прикладами пов’язаних осіб. Вивчіть значущі судові рішеннями та алгоритми дій замовника, у разі встановлення пов’язаності під час проведення закупівлі.
6166

Стаття 16 ЗУ Про публічні закупівлі. Кваліфікаційні критерії

Замовник під час торгів висуває до учасників кваліфікаційні критерії. Учасники ж мають документально підтвердити свою відповідність заданим вимогам. Скільки критеріїв можна висувати за статтею 16 Закону № 922? Які тонкощі має знати замовник, щоб вберегтись від оскаржень?
7203

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді