З 01 січня 2021 року бюджетні установи з достовірною потужністю від 50 до 150 кВт втратять право на отримання універсальної послуги з постачання електроенергії.
Відтоді постачальники електроенергії надаватимуть свої послуги бюджетникам виключно за договором, що передбачатиме вільні ціни. А тим, хто не укладе договору з електропостачальником до 31 грудня, електроенергію за значно вищою ціною продаватиме постачальник «останньої надії».
Тому усім бюджетним організаціям та установам, що підпорядковуються облдержадміністраціям, необхідно:
- негайно провести процедуру закупівлі та обрати електропостачальника за вільними цінами;
- своєчасно укласти договір про постачання електроенергії відповідно до порядку, визначеного розділом VI Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312.
За матеріалами НКРЕКП
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.
Запит пропозицій постачальників замовники вже давно використовують як альтернативу відкритим торгам для закупівлі товарів. За яких умов можна використовувати запит пропозицій постачальників та як діяти на кожному етапі такої закупівлі — розбираємо
Завершальним етапом розробки ПКД є експертиза. Дізнайтеся, в яких випадках вона обов’язкова, а в яких – ні
Не витрачайте час на складання документів. Скачайте готові зразки протоколів уповноваженої особи, щоб швидко оформити рішення під час проведення закупівлі
Грудень — чи не найважливіший закупівельний місяць. Маємо завершити закупівлі 2024 року, забезпечити безперервну потребу в товарах та послугах на початку січня, а також подбати про перші закупівлі 2025 року.
Підсумовуємо законодавчі нововведення листопада. Переконайтеся, що нічого не пропустили!