⚡️ Закупівлі електроенергії: правила ринку для закупівельника

НКРЕКП підвищить тариф на послуги постачальника «останньої надії» по електроенергії — ДП «Укрінтеренерго». Відповідне рішення нацкомісія ухвалила на своєму засіданні 10 березня.
Відповідно до Методики, НКРЕКП оприлюднюває тариф на послуги постачальника «останньої надії» на офіційному вебсайті не пізніше ніж за 5 днів до початку розрахункового періоду, на який встановлений цей тариф.
Як зазначено у проєкті рішення, рівень тарифу на послуги постачальника «останньої надії» електроенергії на II квартал 2021 року, розрахований відповідно до методики, становить 360,62 грн/МВт-год., без ПДВ. Зміна - на +16,2% від рівня тарифу попереднього розрахункового кварталу 310,36 грн/МВт-год.
Постанова набере чинності 01 квітня 2021 року.
Джерело: Укрінформ
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.
Електроенергія — товар чи послуга? Це запитання часто виникає під час підготовки до закупівлі. Пояснимо, коли електроенергію відносити до товарів, а коли — до послуг, та які коди ДК застосовувати
Різні замовники користуються та обслуговують різні види транспорту, а відтак вони можуть потребувати пальне різного виду: газ, бензин, дизель.
Чи можна ці види палива купувати однією процедурою закупівель чи, навпаки, різними, залежить від коду Єдиного закупівельного словника (ДК 2015) за яким будуть визначені ці предмети закупівель.
Єдиний закупівельний словник — це національний класифікатор України. Тримайте напохваті автоматизований Єдиний закупівельний словник ДК 2015 з пошуком. Пояснимо — з чого складається Єдиний закупівельний словник та як ним користуватися
Визначити код ДК поточного ремонту — складне завдання як для новачків, так і для досвідчених закупівельників. Щоб зробити все правильно, окрім закупівельного, потрібно знати ще й законодавство у сфері будівництва. Як проходить закупівля послуг з поточного ремонту, як визначити код ДК і предмет закупівлі — дізнайтеся зі статті
11 квітня набрали чинності зміни до порядку визначення предмета закупівлі. Щоб успішно провести закупівлю, замовнику насамперед потрібно точно визначити предмет закупівлі. Адже від цього залежить і вибір виду закупівлі, і якість закупленого, і уникнення поділу предмета закупівлі, а відповідно — і проблем. Що має знати закупівельник про порядок визначення предмета закупівлі — роз’яснює експерт