Як медзаклади забезпечують гуманітарною допомогою під час війни

Як медзаклади забезпечують гуманітарною допомогою під час війни

Докладніше ►►►

Міністерство охорони здоров’я та ДП «Медзакупівлі України» разом з державними органами і волонтерами координує питання надання гуманітарної допомоги, зокрема товарів медичного призначення, для українців.

«У цей непростий час ми робимо все можливо, аби кожен медичний заклад отримав товари, які потребує у найкоротший термін задля порятунку людського життя. Ці товари прийматимуться як гуманітарна допомога, а також можуть закуповуватися за кошти благодійних фондів та волонтерів. Зараз такі ініціативи — надважливі. Підтримуймо кожного українського медика», — закликав міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко

Наразі допомогу надають двома шляхами.

1. Допомога власне медичними засобами

Станом на 4 березня підтвердили або доставили товари із дев’яти країн. Окрім того, до них приєдналися понад 10 українських виробників, які безоплатно надали наявні на складах товари на запити лікарень, ТРО різних районів, Нацгвардії, волонтерських ініціатив тощо.

УВАГА! Якщо вам потрібна допомога із медвиробами чи препаратами, напишіть на пошту [email protected].

2. Фінансова допомога

Благодійна організація «100% життя» відкрила спеціальні рахунки, на які збирає кошти, у т. ч. для закупівель товарів. Також іде робота з індивідуальними благодійниками та бізнесом.

ДО ВІДОМА! Реквізити для перерахування в гривні та інших валютах доступні на сайті. Реквізити інших фондів, що займаються допомогою медикам та військовим можна знайти за посиланням.

Загалом вже отримали донацій на 3 млн грн. На 2 млн грн уже закупили ліки для Одеської області у співпраці з фондом «Корпорація монстрів», препарати та медичні товари для Київської міської лікарні швидкої допомоги та лікарень Харкова за підтримки фонду Whitepay та Червоного Хреста.

Фінансові донації використовуватимуть для закупівлі тих товарів, які неможливо отримати як гуманітарну допомогу. Медичні товари доставлятимуть до лікарень по всій Україні, у т. ч. до гарячих точок за найменшої можливості.

Джерело: офіційний сайт МОЗ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

План закупівель: зразок заповнення електронних полів

Нерідко новачки в закупівлях шукають зразок річного плану, адже за зразком працювати легше. Тож пояснимо, яку інформацію має містити річний план та як без помилок заповнити рядки річного плану у ЕСЗ
8993

Закупівля природного газу

Щоб отримати газ вчасно та безперебійно, скористайтеся порадами експерта для закупівлі газу на наступний рік. Пам’ятайте, що закупівля газу є конкурентною, а його ціна нестабільною, а це ускладнює проведення закупівлі
9800

Екологічні характеристики предмета закупівлі

У замовників є право вимагати підтвердження того, що пропоновані учасникам товари, послуги чи роботи за своїми екологічними чи іншими характеристиками відповідають вимогам, установленим у тендерній документаці. У консультації пояснимо, як встановити вимоги щодо екологічних характеристик предмета закупівлі.
1017

Закупівля електроенергії на 2025 рік

Тримайте поради для закупівлі електроенергії: від визначення коду ДК до укладення договору на постачання електроенергії
10933

Закуповуємо розподіл електроенергії

Щороку замовники стикаються із закупівлею послуг розподілу електроенергії. У статті — поради для укладення договору та код ДК для розподілу електричної енергії
1416

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді