7 кроків до вдалого річного плану закупівель на 2022 рік
Формування Комісії та її робота здійснюється на підставі Закону України «Про запобігання корупції»; Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02.12.2016 № 126, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28.12.2016 за № 1718/29848; Методичних рекомендацій щодо підготовки антикорупційних програм органів влади, затверджених рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 19.01.2017 № 31 (із змінами); Порядку підготовки, подання антикорупційних програм на погодження до Національного агентства з питань запобігання корупції та здійснення їх погодження, затвердженого рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 08.12.2017 № 1379 (із змінами), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 22.01.2018 за № 87/31539.
Відповідно до Положення про Державну казначейську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.04.2015 № 215 (із змінами), Казначейство є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра фінансів України і який реалізує державну політику у сферах казначейського обслуговування бюджетних коштів, коштів клієнтів відповідно до законодавства, бухгалтерського обліку виконання бюджетів.
Основними завданнями Казначейства є: реалізація державної політики у сферах казначейського обслуговування бюджетних коштів, коштів клієнтів відповідно до законодавства, бухгалтерського обліку виконання бюджетів; внесення на розгляд Міністра фінансів України пропозицій щодо забезпечення формування державної політики у зазначених сферах.
Для забезпечення прозорості і відкритості процесу підготовки антикорупційної програми Казначейства, з метою залучення до здійснення усіх заходів та дій під час її підготовки представників громадськості та експертів, які володіють як теоретичними, так і практичними знаннями про особливості роботи органу, та мають досвід роботи у сфері його діяльності, пропонуємо вказаним вище особам долучитись до процесу оцінки корупційних ризиків та прийняти участь в роботі Комісії.
Пропозиції щодо кандидатур на включення до складу Комісії або перелік питань, які потребують розгляду Комісією в ході оцінки корупційних ризиків, просимо надати до 30.12.2021 на поштову адресу: 01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6, Державна казначейська служба України, Сектор з питань запобігання та виявлення корупції, або на електронні скриньки: [email protected], [email protected]
Персональний склад Комісії буде оприлюднений на вебпорталі Казначейства.
Джерело: Державна казначейська служба України
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на розсилку від порталу «Держзакупівлі» та читайте важливі новини першими.