Держказначейство розпочинає процес з оцінювання корупційних ризиків

Головою Державної казначейської служби України (далі – Казначейство) прийнято рішення про проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності Казначейства, наказ Казначейства від 16.12.2021 №371, яка здійснюватиметься комісією з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Державної казначейської служби України.

7 кроків до вдалого річного плану закупівель на 2022 рік

Держказначейство розпочинає процес з оцінювання корупційних ризиків

Формування Комісії та її робота здійснюється на підставі Закону України «Про запобігання корупції»; Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02.12.2016 № 126, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28.12.2016 за № 1718/29848; Методичних рекомендацій щодо підготовки антикорупційних програм органів влади, затверджених рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 19.01.2017 № 31 (із змінами); Порядку підготовки, подання антикорупційних програм на погодження до Національного агентства з питань запобігання корупції та здійснення їх погодження, затвердженого рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 08.12.2017 № 1379 (із змінами), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 22.01.2018 за № 87/31539.

Відповідно до Положення про Державну казначейську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.04.2015 № 215 (із змінами), Казначейство є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра фінансів України і який реалізує державну політику у сферах казначейського обслуговування бюджетних коштів, коштів клієнтів відповідно до законодавства, бухгалтерського обліку виконання бюджетів.

Основними завданнями Казначейства є: реалізація державної політики у сферах казначейського обслуговування бюджетних коштів, коштів клієнтів відповідно до законодавства, бухгалтерського обліку виконання бюджетів; внесення на розгляд Міністра фінансів України пропозицій щодо забезпечення формування державної політики у зазначених сферах.

Для забезпечення прозорості і відкритості процесу підготовки антикорупційної програми Казначейства, з метою залучення до здійснення усіх заходів та дій під час її підготовки представників громадськості та експертів, які володіють як теоретичними, так і практичними знаннями про особливості роботи органу, та мають досвід роботи у сфері його діяльності, пропонуємо вказаним вище особам долучитись до процесу оцінки корупційних ризиків та прийняти участь в роботі Комісії.

Пропозиції щодо кандидатур на включення до складу Комісії або перелік питань, які потребують розгляду Комісією в ході оцінки корупційних ризиків, просимо надати до 30.12.2021 на поштову адресу: 01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6, Державна казначейська служба України, Сектор з питань запобігання та виявлення корупції, або на електронні скриньки: [email protected], [email protected]

Персональний склад Комісії буде оприлюднений на вебпорталі Казначейства.

Джерело: Державна казначейська служба УкраїниУВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на розсилку від порталу «Держзакупівлі» та читайте важливі новини першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне у червні для закупівельника

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
93

Методрекомендації щодо закупівель електроенергії: що передбачило Мінекономіки та в чому ризики замовників

Проведемо огляд Методрекомендацій Мінекономіки щодо закупівель електроенергії. Розберемо пропозиції щодо визначення очікуваної вартості, нюанси та ризики тендерної документації, технічних специфікацій, формульного ціноутворення, проєкту договору та умов щодо зміни ціни
162

Національна програма інформатизації 2024

З 8 лютого 2024 року діє новий порядок погодження проєктів за Національною програмою інформатизації. У статті розглянемо, що врахувати замовнику, щоб погодити проєкти з Мінцифри
8240

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді