Ощадбанк прокредитує бізнес для закупівлі генераторів та енергонакопичувачів

Ощадбанк прокредитує бізнес, який купуватиме та встановлюватиме обладнання для безперебійної роботи енергосистеми бізнесу, за ставкою 0%.

За повідомленням пресслужби банку, Ощадбанк запускає кредитний продукт, метою якого є закупівля та встановлення  обладнання, що забезпечує безперебійну  роботу енергосистеми бізнесу, в рамках державної програми «Доступні кредити 5-7-9%».

Бізнес може придбати за ставкою від 0% генератори для виробництва електроенергії, сонячні панелі, електронакопичувачі, акумулятори, вітрові генератори, біопаливо від будь-яких постачальників, в тому числі й партнерів Ощадбанку.

В реаліях енергетичної кризи продукт стане у нагоді широкому колу підприємців, адже призначений для магазинів поблизу дому, аптек, кафе, торгівельних приміщень, зокрема квіткарень, книгарень, магазинів напівфабрикатів, цехів з виробничими лініями, офісних приміщень тощо.

Кредит надається на суму від 100 тис  до 60 млн грн, розмір кредиту залежить від обсягів проєкту. Строк кредиту – від 6 до 60 місяців.

Членкиня правління Ощадбанку, відповідальна за мікро-, малий та середній бізнес, Наталя Буткова-Вітвіцька, зазначила: «З початку війни ми як державний банк не на мить не припиняли кредитування бізнес-клієнтів.  В фокусі нашої уваги аграрії, релоковані та переробні підприємства, експортери. Наразі в умовах постійних атак на енергосистему України Ощадбанк зосереджується на максимальній підтримці працюючого бізнесу з точки зору забезпечення безперебійної  роботи енергосистеми підприємств.  Разом ми маємо вистояти!».

Джерело: офіційний сайт Ощадбанку

 

 

Статті за темою

Усі статті за темою

Тверда чи динамічна договірна ціна за Настановами

При проведенні тендера замовник повинен визначити вид ціни ще в проекті договору. При цьому він може зазначити, що тверда чи динамічна ціна, вирішиться при переговорах з учасником, якого буде обрано переможцем, на стадії підписання договору
5819

Закупівля програмного забезпечення

Програмне забезпечення це товар чи послуга питання одвічне, адже різні нормативні документи трактують по різному. Що врахувати для закупівлі програмного забезпечення — роз'яснюємо у статті
5044

Проектно-кошторисна документація (ПКД)

Проєктно-кошторисна документація — це основний документ в будівництві, що закладає вимоги до об’єкта. Будь-яке будівництво починається з проектування та складання кошторису витрат. Але чи є розробка ПКД окремим предметом закупівлі, чи це частина робіт з будівництва, хто її має замовляти та на підставі якого документа розробляти? Експерт роз’яснює все детально
72825

Авторське право на проектну документацію

Оскільки проєктна документація є інтелектуальною власністю її розробника, замовник не може вільно оголошувати відкриті торги на її коригування. Маєте врахувати авторське право на проектну документацію, адже виключне право на внесення змін належить лише автору
130

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді