Технології безпеки — це новий український тренд

Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров під час Київського міжнародного економічного форуму зазначив, що повномасштабна війна відкрила світу цифрову Україну.

Михайло Федоров зазначив: «Зараз Україна отримує досвід ведення війни, якої світ не бачив з часів Другої світової. Однак, в новій реальності використовуємо зовсім інші інструменти для боротьби. За ці 9 місяців ми навчилися трансформувати, поєднувати, тестувати та запускати абсолютно різні технології з різних сфер протягом найкоротшого часу. Інколи від ідеї до реалізації минають не місяці, а дні. Адже Україна потребує по-справжньому швидких рішень».

Міністр розповів про розвиток і використання технологій під час війни. Перше — це цифровізація держпослуг, які команда Мінцифри адаптувала під виклики нової реальності. Наприклад, запустила послуги для ВПО, реєстрацію пошкодженого майна в Дії тощо. Друге — це кібербезпека та захист даних. За 9 місяців повномасштабної війни не було жодного витоку інформації, а всі системи продовжують свою роботу.

Третє — відновлення зв'язку завдяки технологіям. Оператори швидко відновлюють зв'язок на деокупованих територіях, попри постійні ракетні обстріли. Україна вже серед країн, що мають найбільшу кількість Старлінків. Зараз працюють понад 22 тисяч терміналів, які дають змогу користуватися високошвидкісним інтернетом в будь-яких умовах. Четверте — це швидкий розвиток military-tech як один з пріоритетних напрямків, який після перемоги буде цікавий всьому світу.

Міністр зазначив, що зараз важливо сформувати чітке бачення відбудови та розвитку України. Ми маємо використати війну як шанс для радикальних реформ та змін.

«Ще до початку повномасштабної війни ми поставили перед собою ціль — побудувати найбільш зручну державу з точки зору отримання держпослуг. Зараз перед нами стоїть ще одна мета — побудувати найбільш інноваційну систему захисту. Ми використовуємо технології, щоб перемогти ворога та захистити людей. Gov-tech та military-tech — головні тренди зараз. Це ті напрямки, в яких Україна може стати №1 у світі», — зазначив Михайло Федоров.

Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ) — один з найбільших у Східній Європі міжнародних форумів, який об'єднує представників бізнесу, влади та суспільства для обговорення ключових економічних питань та глобальних трендів.

Джерело: офіційний сайт Мінцифри

 

 

 

Тетяна Мішта

Статті за темою

Усі статті за темою

Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів

Щоб ввести закінчений об’єкт будівництва в експлуатацію, необхідно отримати сертифікат. У статті розглянемо порядок прийняття об’єкта в експлуатацію, необхідні документи та аспекти оплати
269

Дефектний акт — зразок

На балансі кожного замовника перебуває хоча б один основний засіб. Коли настає час ремонтувати його або списати, необхідно оформити документи. Сьогодні розглянемо дефектний акт. Що таке дефектний акт, коли, хто та як має його оформити? Роз’яснення, зразок та бланк для вас — у статті
78455

Локальний кошторис

Неправильне складання кошторису може призвести до завищених витрат, конфліктів між замовником і підрядником та затримок у проекті. Як скласти локальний кошторис так, щоб уникнути помилок? Чому важливо дотримуватися Настанови? У статті розглянемо аспекти, які допоможуть зробити цей процес прозорим і ефективним
155

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді