Держпродспоживслужба працює над поглибленням співпраці з Саудівською Аравією

Держпродспоживслужба, не зважаючи на військовий час, здійснює заходи, спрямовані на розширення міжнародних ринків збуту та поглиблення співпраці з Саудівською Аравією.

Незважаючи на складності воєнного часу, Держпродспоживслужба продовжує здійснювати заходи, спрямовані на розширення міжнародних ринків збуту та поглиблення співпраці з компетентними органами інших країн з метою укладання міжнародних угод та інших нормативно-правових актів і усунення технічних перешкод для експорту товарів вітчизняних виробників.

Так, 7 листопада відбулась онлайн-зустріч представників Держпродспоживслужби з відповідним компетентним органом Королівства Саудівська Аравія (SFDA). В процессі відеоколу було обговорено:

  • питання експорту української продукції з України до КСА;
  • питання акредитації українських виробників яєць, м'яса птиці, тощо на експорт своєї продукції до КСА;
  • можливість проведення онлайн-аудиту саудівським компетентним органом щодо акредитації українських підприємств з метою експорту продукції до КСА.

Онлайн-аудит дозволить дистанційно (без відвідування представниками компетентного органу країни-експортера) із залученням фахівців Держпродспоживслужи провести перевірку підприємства, що планує експортувати свою продукцію, для отримання відповідного сертифіката якості. Така практика особливо актуальна в період воєнного стану.

Варто зазначити, на сьогодні погоджено 10 форм сертифікатів для експорту української продукції в КСА:

  • м’яса птиці та продуктів з неї;
  • перероблених харчових продуктів;
  • м’яса яловичини та продуктів з нього;
  • молока та молочних продуктів;
  • яєць та яєчних продуктів;
  • інкубаційних яєць та/або добового молодняку птиці;
  • меду та продуктів бджільництва;
  • сортованих продуктів;
  • сперми коней, зібраної після 31 грудня 2020 року;
  • продуктів, що походять від водних тварин.

Нагадуємо, що першим кроком для здійснення експорту харчових продуктів є запит оператора ринку до територіального органу Держпродспоживслужби.

Джерело: офіційний сайт КМУ

 

 

 

обгрунтування закупівлі

Статті за темою

Усі статті за темою

Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів

Щоб ввести закінчений об’єкт будівництва в експлуатацію, необхідно отримати сертифікат. У статті розглянемо порядок прийняття об’єкта в експлуатацію, необхідні документи та аспекти оплати
152

Оборонні закупівлі в умовах воєнного стану

За кошти державного та місцевого бюджету замовники оплачують товари, роботи та послуги. Оплаті передує укладення договору з постачальником, виконавцем робіт, надавачем послуг. А договір укладають за результатами проведення оборонних та публічних закупівель. В умовах воєнного стану ці закупівлі мають окремі особливості. Розглянемо їх
2420

Локальний кошторис

Неправильне складання кошторису може призвести до завищених витрат, конфліктів між замовником і підрядником та затримок у проекті. Як скласти локальний кошторис так, щоб уникнути помилок? Чому важливо дотримуватися Настанови? У статті розглянемо аспекти, які допоможуть зробити цей процес прозорим і ефективним
77

Приватизація комунального та державного майна в умовах воєнного стану

Порушення умов приватизації може призвести до судових позовів і анулювання результатів торгів. Судова практика свідчить, що навіть незначні порушення процедур стають підставою для скасування угод. У статті розглянемо особливості приватизації державного та комунального майна, зокрема в умовах воєнного стану
1200

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді