Якщо в ЗПП учасник не надає договір підписаний та не надає лист про відмову в ЗПП через який строк ми можемо відхилити його та перейти до наступного учасника і за яким пунктом?
Учасник підгрузив документи переможця до визнання його переможцем, а у статусі учасника-переможця не підгрузив ці документи. Що має робити Замовник в такій ситуації?
Що робити замовнику, як що ні один учасник не вийшов на закупівлю з використанням ЕСЗ за пунктом 11 Особливостей у порядку, аналогічному спрощеній закупівлі. Оголошувати нову закупівлю за тим же алгоритмом, чи проводити відкриті торги. Якщо замовник проведе дві закупівлі за Інструкцією, затвердженою наказом ДП «Прозозоро» № 25 від 20.10.2022, і вони не відбудуться через відсутність учасників, чи зможе замовник укласти прямий договір, як це передбачено підпунктом 1 пункту 7 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі». Ні Інструкція № 25 ні Особливості № 1178 такий порядок не встановили.
Скільки разів можна оголошувати закупівлю ЗПП, якщо закупівля не відбулася?
Замовник із зони бойових дій уклав прямий договір про закупівлю на суму 60 тис. грн відповідно до пункту 13 Особливостей. Проте після цього ринкова ціна за одиницю закупленого товару зросла — сторони уклали додаткову угоду про зміну ціни на підставі підпункту 2 пункту 19 Особливостей. Чи потрібно у такому разі публікувати додаткову угоду в електронній системі закупівель?
Університет в своїй структурі має три відокремлених підрозділи. Планує проводити торги на електричну енергію на 2023 рік за Особливостями. Чи можуть відокремлені підрозділи окремо проводити торги — кожен для себе?
У новоствореній військовій частині призначили особу, відповідальну за проведення закупівель. Військова частина частково виконує бойові завдання в районі бойових дій, попри те що там не розташована. На жодному з електронних майданчиків військова частина не зареєстрована і закупівлі за допомогою ЕСЗ не проводить. Після набрання чинності Постановою № 1178 та Особливостями, закупівлі відбуваються, як і раніше, за прямими договорами за Постановою № 169. Чи правильно це? Як має діяти в цій ситуації особа, відповідальна за закупівлі військової частини?
Замовник розірвав договір з постачання електроенергії. Як йому тепер діяти, щоб забезпечити себе електроенергією до 01.11.2022?