Відповіді на запитання за темою Особливості закупівель за Постановою КМУ № 1178

Чи оприлюднювати додаткову угоду до прямого договору до 100 тисяч, укладеного за Особливостями
Замовник із зони бойових дій уклав прямий договір про закупівлю на суму 60 тис. грн відповідно до пункту 13 Особливостей. Проте після цього ринкова ціна за одиницю закупленого товару зросла — сторони уклали додаткову угоду про зміну ціни на підставі підпункту 2 пункту 19 Особливостей. Чи потрібно у такому разі публікувати додаткову угоду в електронній системі закупівель?
4307
Чи можуть відокремлені підрозділи окремо закуповувати електроенергію на 2023 рік
Університет в своїй структурі має три відокремлених підрозділи. Планує проводити торги на електричну енергію на 2023 рік за Особливостями. Чи можуть відокремлені підрозділи окремо проводити торги — кожен для себе?
771
Постанова № 169 втратила чинність: як закуповувати військовій частині
У новоствореній військовій частині призначили особу, відповідальну за проведення закупівель. Військова частина частково виконує бойові завдання в районі бойових дій, попри те що там не розташована. На жодному з електронних майданчиків військова частина не зареєстрована і закупівлі за допомогою ЕСЗ не проводить. Після набрання чинності Постановою № 1178 та Особливостями, закупівлі відбуваються, як і раніше, за прямими договорами за Постановою № 169. Чи правильно це? Як має діяти в цій ситуації особа, відповідальна за закупівлі військової частини?
2102