Відповіді на запитання за темою Предмет закупівлі

Закупівля потрібного для облаштування споруди цивільного захисту: визначаємо предмет
Замовник облаштовує споруду цивільного захисту первинними засобами пожежогасіння, системами внутрішнього протипожежного водопостачання, пожежної автоматики та сигналізації. Планує також закупити послуги з обслуговування цих систем та послуги з обслуговування вогнегасників? Чи можна закупити все разом?
175
Як уникнути поділу предмета закупівлі під кінець року замовнику, що в зоні бойових дій
Замовник перебуває в зоні активних бойових дій. Свої закупівлі він проводить за потребою сьогоднішнього дня, товар та послуги закуповує в малих обсягах. Як уникнути поділу предмета закупівлі під кінець року?
305
Чи сумувати предмет закупівлі у замовника та його відокремленого підрозділу
Установа, що є юридичною особою, має відокремлений структурний підрозділ — фаховий педагогічний коледж, який має свою мережу і окреме фінансування. Чи сумувати коди ДК під час закупівель?
816
Закупівля для облаштування споруди цивільного захисту: як визначити предмет
Замовник облаштовує споруду цивільного захисту первинними засобами пожежогасіння, системами внутрішнього протипожежного водопостачання, пожежної автоматики та сигналізації. Планує також закупити послуги з обслуговування цих систем та послуги з обслуговування вогнегасників. Чи можна закупити все разом?
912
Як уникнути поділу предмета закупівлі під кінець року замовнику, що в зоні бойових дій
Замовник перебуває в зоні активних бойових дій. Свої закупівлі він проводить за потребою сьогоднішнього дня, товар та послуги закуповує в малих обсягах. Як уникнути поділу предмета закупівлі під кінець року?
815
Як визначати предмет закупівлі у разі поточного ремонту 9 однакових споруд – разом чи окремо
Замовник планує закупити за Законом поточний ремонт 9 криниць, на кожну – різна документація. Загальна сума на рік – 500 тис. грн. Чи може замовник укласти прямі договори за кожною криницею, а якщо сума поточного ремонту за об'єктом перевищує 50 тис. грн – провести спрощену закупівлю? Чи потрібно проводити відкриті торги на загальну суму за ДК 021:2015?
1068
Закупівля інших видів фруктів після зміни норм: як правомірно
Чи можливо внести зміни до договору про закупівлю яблук свіжих, якщо за кодом ДК овочі, фрукти, горіхи передбачено 8 тис. кг, але змінюються норми і необхідні інші фруки, приміром, банани, апельсини тощо?
724