Відповіді на запитання за темою Контроль і відповідальність

Чи можна проводити заплановані закупівлі, якщо фактично на рахунку установи немає коштів
У бюджетній установі є заплановані закупівлі, за якими наразі Казначейство може проводити оплату, як-то канцтовари, цемент. Проте бухгалтерія установи не дозволяє проводити закупівель, позаяк фактично на рахунку установи немає коштів. Бюджетні зобов'язання головний бухгалтер відмовляється брати. Чи правомірно це? Чи уповноважена особа все ж має проводити закупівлі? Як діяти?
953
Підприємство закупило потрібне для власної діяльності за кошти, зібрані для ЗСУ: які наслідки
Підприємство через воєнне вторгнення зібрало благодійні внески від контрагентів. Мета благодійництва — закупити бронежилети для ЗСУ. Зібрані кошти використали не за призначенням — для забезпечення господарської діяльності підприємства. Які наслідки нецільового використання коштів?
655
Після моніторингу необхідно припинити зобов’язання за договором, але послуги вже надані: як діяти
Після моніторингу встановлено вимогу щодо усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель. Пропонують зробити це шляхом припинення зобов'язань за договором. Проте, постачальником вже надані послуги. Чи потрібно за них платити і як?
1811
Очікувана вартість закупівлі з ПДВ, а переможець без ПДВ: вбережіть себе від порушень
Оголошено закупівлю на очікувану вартість з ПДВ, при цьому учасник-переможець без ПДВ. Чи можна укласти договір без ПДВ, а при публікації договору в ЕСЗ прибрати галочку «ПДВ»?
1097
Штрафи за неоприлюнення договору та звіту з ковідних закупівель
Чи передбачена відповідальність за несвоєчасне оприлюднення договору та звіту про закупівлю, предметом якої є товари, роботи чи послуги, необхідні для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби?
747