Відповіді на запитання за темою Тендерна пропозиція

Чи відхиляти ТП, якщо учасник надав трудову книжку з гербом УРСР
Деякі працівники мають трудові книжки, які видані за часів СРСР та в яких на титульних листах є герб УРСР. Якщо такі трудові книжки надають учасники в складі ТП, замовники іноді визнають це порушенням у зв’язку з дією законодавства про заборону радянських і російських символів. Чи справді це порушення?
597
Чи відхиляти ТП, якщо учасник не мав податкової заборгованості, а на момент визначення його переможцем вона з’явилася
Учасник у своїй тендерні пропозиції зазначив, що в нього відсутня заборгованість із сплати податків та зборів. Коли замовник визначив цього учасника переможцем, на Prozorro сформувався витяг з ДФС, де заначено, що наявна заборгованість. Чи має замовник право такого учасника дискваліфікувати?
773
Чи можна виправляти рішення про відхилення ТП на вимогу учасника
Замовник під час відкритих торгів відхилив тендерну пропозицію (ТП) учасника. І це попри те, що учасник мав право виправити невідповідність у ній протягом 24 годин. Учасник звернувся через ЕСЗ з вимогою, щоб замовник скасував протокол і надав йому можливість завантажити документи за статтею 16 Закону № 922. Проте на майданчику не виявилося такої технічної можливості, щоб скасувати попереднє рішення і надати учаснику можливість завантажити документи. Що можна зробити в цій ситуації?
1488
Як оголошувати закупівлю, щоб не дискримінувати учасників — платників та неплатників ПДВ
Замовник є платником ПДВ. Як він має оголошувати відкриті торги — з ПДВ чи без ПДВ, щоб не дискримінувати учасників та забезпечити їм рівні умови для участі? Чи можна оголосити торги без ПДВ і отримати всі тендерні пропозиції (ТП) від учасників з такою ознакою, а в договорі передбачити суму з ПДВ, якщо виграє учасник — платник ПДВ?
938
Коли відновлюється строк розгляду тендерної пропозиції у євроторгах
Після прекваліфікації один із учасників оскаржив рішення про те, що замовник його відхилив і допустив іншого учасника. За результатами розгляду скарги орган оскарження встановив вимогу до замовника ці рішення скасувати. На який етап закупівлі повертається замовник і скільки в нього є часу, щоб розглянути тендерні пропозиції учасників?
446
Повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей: що зазначати
Учасник у своїй довідці на підтвердження матеріальної бази не вказав автомобільного крана. При цьому в кошторисі на виконання робіт, який він сам склав, цей кран зазначений, як техніка, що буде залучена на виконання робіт. Як правильно писати повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей інформації, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям за статтею 16 Закону?
1297
Чи потрібно надавати учаснику 24 години на виправлення невідповідності щодо наявності матеріально-технічної бази
Чи потрібно надавати учаснику 24 години на виправлення невідповідності, якщо він не надав довідку про наявність матеріально-технічної бази? При цьому тендерна документація містить таку вимогу.
639
Ненадання копії аналогічного договору: чи діє правило «24 годин»
В тендерні документації вимагали надання довідки про виконання аналогічного договору та копію аналогічного договору. Учасник надав довідку, але не надав копію аналогічного договору. Чи можна надіслати учаснику повідомлення на виправлення помилки протягом 24 годин і дозавантажити аналогічний договір, який зазначений в довідці?
664