Роботи за договором триватимуть і наступного року. Чи вносити їх у план

343

Запитання

Замовник, аби закупити роботи, провів торги і уклав за їх результатами договір про закупівлю. У ньому сторони передбачили виконання зобов’язань за договором протягом 2018-2019 років. Чи потрібно у річному плані закупівель на 2019 рік відображати фінансування таких робіт?

Відповідь

▶ Перша в Україні експертно-правова система для закупівельників ◀Ні, не потрібно. Річний план закупівель стосується тільки тих процедур закупівель, які замовник проводитиме в 2019 році. Адже планування є передумовою процедур закупівель.

Якщо ж процедура закупівлі вже відбулася у 2018 році, вона має бути відображена в плані закупівель того року, коли її проводили. І це не залежить від того, що будівельні роботи триватимуть два роки.

Далі йтиметься лише про виконання зобов’язань за договором. А виконання зобов’язань за договорами, укладеними в попередніх роках, у річному плані закупівель відображати не потрібно.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Оприлюднення додаткової угоди в Прозоро

Чи потрібно оприлюднювати додаткову угоду до договору про закупівлю— питання скоріш риторичне для закупівельника з досвідом. А ось для фахівця-початківця важливо зрозуміти, як внести додаткову угоду в Прозоро, як і в які терміни її слід опублікувати? Покроковий алгоритм з малюнками ми підготували для вас у статті
29910

Додаткова угода до договору зразок

Закон про публічні закупівлі дає можливість замовнику вносити зміни до істотних умов договору лише у виняткових випадках. Якщо зіткнулися з такою ситуацією на практиці під час воєнного стану, вам знадобиться додаткова угода до договору. Ми підготували для вас зразок додаткової угоди, щоб ви знали, на що орієнтуватися
36007

Головне у червні для закупівельника

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
100