НКРЕКП підвищила тариф на передачу електроенергії на 2022 рік

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), повідомила, що 1 грудня 2021 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому було ухвалено декілька постанов та рішень.

5 нюансів, які має врахувати замовника до закупівлі електроенергії

 НКРЕКП підвищила тариф на передачу електроенергії на 2022 рік

❗️ 9 обов'язкових справ уповноваженої особи на початку 2022 року

Одним з ухвалених документів була Постанова № 2454 від 01.12.2021 «Про встановлення тарифу на послуги з передачі електричної енергії НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2022 рік».

Згідно з Постановою біло затверджено новий тариф на послуги з передачі електричної енергії на рівні 345,64 грн/МВт-год (без урахування податку на додану вартість) у 2022 році.

За розрахунками оператора системи передачі тариф мав би становити 458,83 грн/МВт-год, і спочатку за проектом постанови від 1 листопада тариф на передачу міг складати 356,9 грн/МВт-год.

Але як зазначили в НКРЕКП під час засідання: «Після здійснених розрахунків, тариф на передачу становитиме 345,64 грн/МВт-год, а тариф на диспетчеризацію 62,13 грн/МВт-год. Це з урахуванням уточнення за статтею витрат на електроенергію на господарські потреби».

Це на 17,6% вище за тариф на 2021 рік — 293,93 грн/МВт-год.

Джерело: Постанова НКРЕКП № 2454 від 01.12.2021



УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

обгрунтування закупівлі

Статті за темою

Усі статті за темою

Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів

Щоб ввести закінчений об’єкт будівництва в експлуатацію, необхідно отримати сертифікат. У статті розглянемо порядок прийняття об’єкта в експлуатацію, необхідні документи та аспекти оплати
145

Оборонні закупівлі в умовах воєнного стану

За кошти державного та місцевого бюджету замовники оплачують товари, роботи та послуги. Оплаті передує укладення договору з постачальником, виконавцем робіт, надавачем послуг. А договір укладають за результатами проведення оборонних та публічних закупівель. В умовах воєнного стану ці закупівлі мають окремі особливості. Розглянемо їх
2415

Локальний кошторис

Неправильне складання кошторису може призвести до завищених витрат, конфліктів між замовником і підрядником та затримок у проекті. Як скласти локальний кошторис так, щоб уникнути помилок? Чому важливо дотримуватися Настанови? У статті розглянемо аспекти, які допоможуть зробити цей процес прозорим і ефективним
74

Приватизація комунального та державного майна в умовах воєнного стану

Порушення умов приватизації може призвести до судових позовів і анулювання результатів торгів. Судова практика свідчить, що навіть незначні порушення процедур стають підставою для скасування угод. У статті розглянемо особливості приватизації державного та комунального майна, зокрема в умовах воєнного стану
1200

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді