Онлайн-тестування уповноважених осіб запрацювало на Prozorro

На порталі Prozorro запрацювало онлайн-тестування уповноважених осіб. Сам процес тестування відбувається за порядком, затвердженим Наказом Міністерства економіки України.

✍ Тренажер для уповноважених осіб із запитаннями від Мінекономіки

Онлайн-тестування уповноважених осіб запрацювало на Prozorro

На порталі Prozorro запрацювало онлайн-тестування уповноважених осіб. Сам процес тестування відбувається за порядком, затвердженим Наказом Міністерства економіки України.

Як проходитиме тестування:

  • 50 випадковим чином обраних запитань з 4 варіантами відповідей, лише одна з них правильна;
  • 60 хвилин на відповіді;
  • необхідно мінімум 30 правильних відповідей для успішного проходження тесту;
  • можна відповідати на питання послідовно або в довільному порядку;
  • ви можете вийти з тестування та повернутися до його проходження, поки не закінчився час;
  • якщо ви не наберете необхідної кількості балів, можливість повторної здачі тесту з’явиться у вас уже за 72 години.

Важливо: для проходження тестування уповноваженій особі потрібен електронний підпис.

Це може бути кваліфікований цифровий підпис (КЕП) або удосконалений цифровий підпис (УЕП). Підпис може бути оформлений в будь-якому акредитованому центрі сертифікації ключів (АКСЦ). Ви можете застосувати як особистий ключ, оформлений на вас як на фізичну особу, так і службовий (в якому є інформація про організацію та/або посаду).

Результати тестування будуть автоматично визначені системою після того, як ви натиснете кнопку “Завершити тестування” та накладете електронний підпис.

Тоді ж система сформує для вас сертифікат про успішне його проходження. Але цей сертифікат не потрібно роздруковувати, відправляти на майданчик тощо. Адже інформація про проходження вами тестування буде збережена в системі та підтягуватись на майданчик автоматично.

Тож ви вже зараз можете скласти тест за посиланням: https://exam.prozorro.gov.ua

Нагадаємо, що вже з 1 січня 2022 року відповідати за здійснення закупівель зможуть лише уповноважені особи, які підтвердять володіння базовими знаннями у сфері публічних закупівель.

Джерело: Prozorro



УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Суму за договором про закупівлю електроенергії вичерпали, а кіловати ще є: як діяти

Замовник вичерпав суму за договором про закупівлю електроенергії, але на залишку залишилися кіловати. Із 1 жовтня замовнику потрібно укласти новий договір, щоб встигнути приєднатися до нового постачальника. Як бути із старим договором після розрахунку за вересень? Чи потрібно укладати додаткову угоду на зменшення обсягу?
68

Закупівля постачання теплової енергії

Як правильно організувати закупівлю теплової енергії? За яким кодом ДК її закуповувати? Чи зобов’язаний замовник укладати саме типовий договір про закупівлю теплоенергії? Чи правомірно вносити зміни до такого договору? Ключові аспекти, які повинен знати замовник під час підготовки та підписання договору про закупівлю теплової енергії за державні кошти — у статті
4783

Закупівля у монополіста

Особливості дозволяють укласти прямий договір, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання. У тому числі, якщо контрагент займає монопольне становище на ринку. Пояснимо, як підтвердити документально підставу для укладення прямого договору з монополістом
127

Проектно-кошторисна документація (ПКД)

Проєктно-кошторисна документація — це основний документ в будівництві, що закладає вимоги до об’єкта. Будь-яке будівництво починається з проектування та складання кошторису витрат. Але чи є розробка ПКД окремим предметом закупівлі, чи це частина робіт з будівництва, хто її має замовляти та на підставі якого документа розробляти? Експерт роз’яснює все детально
60301

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді