МОН: Завдяки експертизі договорів на закупівлю ноутбуків для вчителів вдалося заощадити 24,7 млн грн

Міністерство освіти і науки України повідомило, що завдяки проведенню експертизи договорів на закупівлю ноутбуків для вчителів, за участю Міністерства цифрової трансформації, вартість на ноутбуки у тендерах вдалося зменшити на 24,7 млн грн.

МОН: Завдяки експертизі договорів на закупівлю ноутбуків для вчителів вдалося заощадити 24,7 млн грн

Закупівля за залишки коштів освітньої субвенції

Експертизу провели у Дніпропетровській, Чернігівській, Кіровоградській, Житомирській, Полтавській областях та Печерському районі м. Києва.

Так, у Чернігівській області за рахунок економії понад 800 тисяч грн вдасться додатково забезпечити якісною технікою 44 вчителів. Наразі підписуються договори й найближчим часом ноутбуки почнуть доставляти у школи. Техніку отримають понад 13 тисяч вчителів у цих областях.

Усього контроль за цільовим використанням субвенції дозволить заощадити більш ніж 100 млн гривень та додатково забезпечити ноутбуками понад 5 000 вчителів.

Загалом ОДА вже оголосили всі заплановані 38 тендерів:

  • 34 завершили прийом заявок з ринку;
  • 23 визначились із переможцями;
  • 5 вже отримали висновок Національної Програми Інформатизації.

Крім того, всі районні державні адміністрації Києва оголосили тендери (всього – 14). Також за результатами одного тендеру РДА вже визначили переможця.

Такі ОДА, як Дніпропетровська та Житомирська, одними з перших оприлюднили закупівлі, завдяки чому там вже відбулись торги та було отримано всі необхідні погодження. Це дозволить їм пришвидшити процес доставки ноутбуків у школи.

Учителі отримуватимуть техніку одразу після того, як місцеві державні адміністрації проведуть закупівлі та підпишуть договори з постачальниками.

Джерело: МОН

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Суму за договором про закупівлю електроенергії вичерпали, а кіловати ще є: як діяти

Замовник вичерпав суму за договором про закупівлю електроенергії, але на залишку залишилися кіловати. Із 1 жовтня замовнику потрібно укласти новий договір, щоб встигнути приєднатися до нового постачальника. Як бути із старим договором після розрахунку за вересень? Чи потрібно укладати додаткову угоду на зменшення обсягу?
835

Закупівля постачання теплової енергії

Як правильно організувати закупівлю теплової енергії? За яким кодом ДК її закуповувати? Чи зобов’язаний замовник укладати саме типовий договір про закупівлю теплоенергії? Чи правомірно вносити зміни до такого договору? Ключові аспекти, які повинен знати замовник під час підготовки та підписання договору про закупівлю теплової енергії за державні кошти — у статті
4844

Закупівля у монополіста

Особливості дозволяють укласти прямий договір, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання. У тому числі, якщо контрагент займає монопольне становище на ринку. Пояснимо, як підтвердити документально підставу для укладення прямого договору з монополістом
298

Проектно-кошторисна документація (ПКД)

Проєктно-кошторисна документація — це основний документ в будівництві, що закладає вимоги до об’єкта. Будь-яке будівництво починається з проектування та складання кошторису витрат. Але чи є розробка ПКД окремим предметом закупівлі, чи це частина робіт з будівництва, хто її має замовляти та на підставі якого документа розробляти? Експерт роз’яснює все детально
60558

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді