МОН: Завдяки експертизі договорів на закупівлю ноутбуків для вчителів вдалося заощадити 24,7 млн грн

Міністерство освіти і науки України повідомило, що завдяки проведенню експертизи договорів на закупівлю ноутбуків для вчителів, за участю Міністерства цифрової трансформації, вартість на ноутбуки у тендерах вдалося зменшити на 24,7 млн грн.

МОН: Завдяки експертизі договорів на закупівлю ноутбуків для вчителів вдалося заощадити 24,7 млн грн

Закупівля за залишки коштів освітньої субвенції

Експертизу провели у Дніпропетровській, Чернігівській, Кіровоградській, Житомирській, Полтавській областях та Печерському районі м. Києва.

Так, у Чернігівській області за рахунок економії понад 800 тисяч грн вдасться додатково забезпечити якісною технікою 44 вчителів. Наразі підписуються договори й найближчим часом ноутбуки почнуть доставляти у школи. Техніку отримають понад 13 тисяч вчителів у цих областях.

Усього контроль за цільовим використанням субвенції дозволить заощадити більш ніж 100 млн гривень та додатково забезпечити ноутбуками понад 5 000 вчителів.

Загалом ОДА вже оголосили всі заплановані 38 тендерів:

  • 34 завершили прийом заявок з ринку;
  • 23 визначились із переможцями;
  • 5 вже отримали висновок Національної Програми Інформатизації.

Крім того, всі районні державні адміністрації Києва оголосили тендери (всього – 14). Також за результатами одного тендеру РДА вже визначили переможця.

Такі ОДА, як Дніпропетровська та Житомирська, одними з перших оприлюднили закупівлі, завдяки чому там вже відбулись торги та було отримано всі необхідні погодження. Це дозволить їм пришвидшити процес доставки ноутбуків у школи.

Учителі отримуватимуть техніку одразу після того, як місцеві державні адміністрації проведуть закупівлі та підпишуть договори з постачальниками.

Джерело: МОН

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

обгрунтування закупівлі

Статті за темою

Усі статті за темою

Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів

Щоб ввести закінчений об’єкт будівництва в експлуатацію, необхідно отримати сертифікат. У статті розглянемо порядок прийняття об’єкта в експлуатацію, необхідні документи та аспекти оплати
205

Оборонні закупівлі в умовах воєнного стану

За кошти державного та місцевого бюджету замовники оплачують товари, роботи та послуги. Оплаті передує укладення договору з постачальником, виконавцем робіт, надавачем послуг. А договір укладають за результатами проведення оборонних та публічних закупівель. В умовах воєнного стану ці закупівлі мають окремі особливості. Розглянемо їх
2458

Приватизація комунального та державного майна в умовах воєнного стану

Порушення умов приватизації може призвести до судових позовів і анулювання результатів торгів. Судова практика свідчить, що навіть незначні порушення процедур стають підставою для скасування угод. У статті розглянемо особливості приватизації державного та комунального майна, зокрема в умовах воєнного стану
1204

Локальний кошторис

Неправильне складання кошторису може призвести до завищених витрат, конфліктів між замовником і підрядником та затримок у проекті. Як скласти локальний кошторис так, щоб уникнути помилок? Чому важливо дотримуватися Настанови? У статті розглянемо аспекти, які допоможуть зробити цей процес прозорим і ефективним
95

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді