Казначейська служба оприлюднила роз’яснення щодо реєстрації договорів на постачання природного газу

Державна казначейська служба України опублікувала листа від 18.10.2021 р. № 15-08-08/21201, у якому надала роз’яснення щодо реєстрації договорів на постачання природного газу бюджетним установам.

Як планувати закупівлі на 2022 рік

Казначейська служба оприлюднила роз’яснення щодо реєстрації договорів на постачання природного газу


Зокрема у листі зазначається, що:

«…статтею 7 Закону України “Про публічні закупівлі” визначено, що органи Казначейства до здійснення оплати за договором про закупівлю перевіряють наявність річного плану, договору про закупівлю та звіту про результати проведення процедури закупівлі, що підтверджують проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі, за результатами якої укладено договір про закупівлю, та вживають заходів з недопущення здійснення платежів із рахунка замовника згідно з узятим фінансовим зобов’язанням за договором про закупівлю у випадках, зокрема, відсутності або невідповідності встановленим законодавством вимогам необхідних документів, передбачених пунктом 1 частини другої цієї статті.

З метою дотримання положень Кодексу та Порядку № 309 органи Казначейства при реєстрації бюджетних зобов’язань за договорами постачання природного газу бюджетним установам та організаціям, що охоплює два бюджетні періоди (довгостроковий договір), відповідно до примірного договору здійснюють перевірку:

  • наявності бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами;
  • поданого Реєстру бюджетних зобов’язань розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів та підтвердних документів на предмет відповідності даних, що включені до Реєстру;
  • наявності документів щодо закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до законодавства і у сфері закупівель;
  • наявності календарного плану до довгострокового договору.»

Також у листі додається примірний календарний план до договору постачання природного газу бюджетним установам та організаціям.

Календарний план
до договору постачання природного газу від ____________ № ______

2021 рік

2022 рік

Усього

Керівник ____________ Власне ім’я ПРІЗВИЩЕ
(підпис)

М. П.*

____________
* Для клієнтів, які є суб’єктами господарювання, організаціями та не утримуються за рахунок бюджетних коштів, використання печатки відповідно до законодавства не є обов’язковим.

Джерело: Державна казначейська служба України - лист від 18.10.2021 р. № 15-08-08/21201

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Суму за договором про закупівлю електроенергії вичерпали, а кіловати ще є: як діяти

Замовник вичерпав суму за договором про закупівлю електроенергії, але на залишку залишилися кіловати. Із 1 жовтня замовнику потрібно укласти новий договір, щоб встигнути приєднатися до нового постачальника. Як бути із старим договором після розрахунку за вересень? Чи потрібно укладати додаткову угоду на зменшення обсягу?
68

Закупівля постачання теплової енергії

Як правильно організувати закупівлю теплової енергії? За яким кодом ДК її закуповувати? Чи зобов’язаний замовник укладати саме типовий договір про закупівлю теплоенергії? Чи правомірно вносити зміни до такого договору? Ключові аспекти, які повинен знати замовник під час підготовки та підписання договору про закупівлю теплової енергії за державні кошти — у статті
4783

Закупівля у монополіста

Особливості дозволяють укласти прямий договір, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання. У тому числі, якщо контрагент займає монопольне становище на ринку. Пояснимо, як підтвердити документально підставу для укладення прямого договору з монополістом
127

Проектно-кошторисна документація (ПКД)

Проєктно-кошторисна документація — це основний документ в будівництві, що закладає вимоги до об’єкта. Будь-яке будівництво починається з проектування та складання кошторису витрат. Але чи є розробка ПКД окремим предметом закупівлі, чи це частина робіт з будівництва, хто її має замовляти та на підставі якого документа розробляти? Експерт роз’яснює все детально
60301

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді