У Казначействі вирішили, як реєструватимуть договори на постачання природного газу

Реєстрацію договорів на постачання природного газу бюджетним установам та організаціям у 2021—2022 роках Казначейство обговорило з представниками Мінрегіону, НАК «Нафтогаз України», ТОВ Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг», ДП «Прозорро».

Переговорна процедура для закупівлі теплопостачання

У Казначействі вирішили, як реєструватимуть договори на постачання природного газу

Одна з умов примірного договору постачання природного газу бюджетним установам та організаціям визначає, що постачальник передає споживачу замовлений природний газ у період з жовтня 2021 року до грудня 2022 року.

Водночас зобов'язання розпорядника/одержувача бюджетних коштів, строк дії якого перевищує один бюджетний період та відповідно до якого необхідно провести платежі протягом поточного та майбутніх бюджетних періодів, є довгостроковим зобов'язанням. Його органи Казначейства беруть на облік у межах бюджетних асигнувань з урахуванням календарного плану до довгострокового договору.

За довгостроковими бюджетними зобов’язаннями, строк дії яких перевищує один бюджетний період (довгострокові договори, більше одного року), суми в Реєстрі бюджетних зобов’язань розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів проставляються у межах планових показників поточного бюджетного періоду на підставі даних календарного плану до довгострокового договору.

Отже, органи Казначейства реєструватимуть бюджетні зобов’язання щодо постачання природного газу бюджетним установам та організаціям у 2021—2022 роках на підставі довгострокових договорів:

  • у межах бюджетних асигнувань;
  • з урахуванням календарного плану до договору.

До оплати за договором про закупівлю органи Казначейства перевіряють наявність річного плану, договору про закупівлю та звіту про результати проведення процедури закупівлі, що підтверджують проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі та за результатами якої укладено договір про закупівлю. А, зокрема, за відсутності або невідповідності встановленим законодавством вимогам необхідних документів, вживатимуть заходів з недопущення проведення платежів із рахунка замовника згідно з узятим фінансовим зобов’язанням за договором про закупівлю.

Джерело: сайт Казначейства

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

обгрунтування закупівлі

Статті за темою

Усі статті за темою

Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів

Щоб ввести закінчений об’єкт будівництва в експлуатацію, необхідно отримати сертифікат. У статті розглянемо порядок прийняття об’єкта в експлуатацію, необхідні документи та аспекти оплати
205

Оборонні закупівлі в умовах воєнного стану

За кошти державного та місцевого бюджету замовники оплачують товари, роботи та послуги. Оплаті передує укладення договору з постачальником, виконавцем робіт, надавачем послуг. А договір укладають за результатами проведення оборонних та публічних закупівель. В умовах воєнного стану ці закупівлі мають окремі особливості. Розглянемо їх
2457

Приватизація комунального та державного майна в умовах воєнного стану

Порушення умов приватизації може призвести до судових позовів і анулювання результатів торгів. Судова практика свідчить, що навіть незначні порушення процедур стають підставою для скасування угод. У статті розглянемо особливості приватизації державного та комунального майна, зокрема в умовах воєнного стану
1203

Локальний кошторис

Неправильне складання кошторису може призвести до завищених витрат, конфліктів між замовником і підрядником та затримок у проекті. Як скласти локальний кошторис так, щоб уникнути помилок? Чому важливо дотримуватися Настанови? У статті розглянемо аспекти, які допоможуть зробити цей процес прозорим і ефективним
95

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді