У Казначействі вирішили, як реєструватимуть договори на постачання природного газу

Реєстрацію договорів на постачання природного газу бюджетним установам та організаціям у 2021—2022 роках Казначейство обговорило з представниками Мінрегіону, НАК «Нафтогаз України», ТОВ Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг», ДП «Прозорро».

Переговорна процедура для закупівлі теплопостачання

У Казначействі вирішили, як реєструватимуть договори на постачання природного газу

Одна з умов примірного договору постачання природного газу бюджетним установам та організаціям визначає, що постачальник передає споживачу замовлений природний газ у період з жовтня 2021 року до грудня 2022 року.

Водночас зобов'язання розпорядника/одержувача бюджетних коштів, строк дії якого перевищує один бюджетний період та відповідно до якого необхідно провести платежі протягом поточного та майбутніх бюджетних періодів, є довгостроковим зобов'язанням. Його органи Казначейства беруть на облік у межах бюджетних асигнувань з урахуванням календарного плану до довгострокового договору.

За довгостроковими бюджетними зобов’язаннями, строк дії яких перевищує один бюджетний період (довгострокові договори, більше одного року), суми в Реєстрі бюджетних зобов’язань розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів проставляються у межах планових показників поточного бюджетного періоду на підставі даних календарного плану до довгострокового договору.

Отже, органи Казначейства реєструватимуть бюджетні зобов’язання щодо постачання природного газу бюджетним установам та організаціям у 2021—2022 роках на підставі довгострокових договорів:

  • у межах бюджетних асигнувань;
  • з урахуванням календарного плану до договору.

До оплати за договором про закупівлю органи Казначейства перевіряють наявність річного плану, договору про закупівлю та звіту про результати проведення процедури закупівлі, що підтверджують проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі та за результатами якої укладено договір про закупівлю. А, зокрема, за відсутності або невідповідності встановленим законодавством вимогам необхідних документів, вживатимуть заходів з недопущення проведення платежів із рахунка замовника згідно з узятим фінансовим зобов’язанням за договором про закупівлю.

Джерело: сайт Казначейства

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статті за темою

Усі статті за темою

Тверда чи динамічна договірна ціна за Настановами

При проведенні тендера замовник повинен визначити вид ціни ще в проекті договору. При цьому він може зазначити, що тверда чи динамічна ціна, вирішиться при переговорах з учасником, якого буде обрано переможцем, на стадії підписання договору
5870

Закупівля програмного забезпечення

Програмне забезпечення це товар чи послуга питання одвічне, адже різні нормативні документи трактують по різному. Що врахувати для закупівлі програмного забезпечення — роз'яснюємо у статті
5171

Проектно-кошторисна документація (ПКД)

Проєктно-кошторисна документація — це основний документ в будівництві, що закладає вимоги до об’єкта. Будь-яке будівництво починається з проектування та складання кошторису витрат. Але чи є розробка ПКД окремим предметом закупівлі, чи це частина робіт з будівництва, хто її має замовляти та на підставі якого документа розробляти? Експерт роз’яснює все детально
73139

Авторське право на проектну документацію

Оскільки проєктна документація є інтелектуальною власністю її розробника, замовник не може вільно оголошувати відкриті торги на її коригування. Маєте врахувати авторське право на проектну документацію, адже виключне право на внесення змін належить лише автору
257

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді