У Казначействі вирішили, як реєструватимуть договори на постачання природного газу

Реєстрацію договорів на постачання природного газу бюджетним установам та організаціям у 2021—2022 роках Казначейство обговорило з представниками Мінрегіону, НАК «Нафтогаз України», ТОВ Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг», ДП «Прозорро».

Переговорна процедура для закупівлі теплопостачання

У Казначействі вирішили, як реєструватимуть договори на постачання природного газу

Одна з умов примірного договору постачання природного газу бюджетним установам та організаціям визначає, що постачальник передає споживачу замовлений природний газ у період з жовтня 2021 року до грудня 2022 року.

Водночас зобов'язання розпорядника/одержувача бюджетних коштів, строк дії якого перевищує один бюджетний період та відповідно до якого необхідно провести платежі протягом поточного та майбутніх бюджетних періодів, є довгостроковим зобов'язанням. Його органи Казначейства беруть на облік у межах бюджетних асигнувань з урахуванням календарного плану до довгострокового договору.

За довгостроковими бюджетними зобов’язаннями, строк дії яких перевищує один бюджетний період (довгострокові договори, більше одного року), суми в Реєстрі бюджетних зобов’язань розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів проставляються у межах планових показників поточного бюджетного періоду на підставі даних календарного плану до довгострокового договору.

Отже, органи Казначейства реєструватимуть бюджетні зобов’язання щодо постачання природного газу бюджетним установам та організаціям у 2021—2022 роках на підставі довгострокових договорів:

  • у межах бюджетних асигнувань;
  • з урахуванням календарного плану до договору.

До оплати за договором про закупівлю органи Казначейства перевіряють наявність річного плану, договору про закупівлю та звіту про результати проведення процедури закупівлі, що підтверджують проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі та за результатами якої укладено договір про закупівлю. А, зокрема, за відсутності або невідповідності встановленим законодавством вимогам необхідних документів, вживатимуть заходів з недопущення проведення платежів із рахунка замовника згідно з узятим фінансовим зобов’язанням за договором про закупівлю.

Джерело: сайт Казначейства

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Суму за договором про закупівлю електроенергії вичерпали, а кіловати ще є: як діяти

Замовник вичерпав суму за договором про закупівлю електроенергії, але на залишку залишилися кіловати. Із 1 жовтня замовнику потрібно укласти новий договір, щоб встигнути приєднатися до нового постачальника. Як бути із старим договором після розрахунку за вересень? Чи потрібно укладати додаткову угоду на зменшення обсягу?
938

Закупівля постачання теплової енергії

Як правильно організувати закупівлю теплової енергії? За яким кодом ДК її закуповувати? Чи зобов’язаний замовник укладати саме типовий договір про закупівлю теплоенергії? Чи правомірно вносити зміни до такого договору? Ключові аспекти, які повинен знати замовник під час підготовки та підписання договору про закупівлю теплової енергії за державні кошти — у статті
4871

Закупівля у монополіста

Особливості дозволяють укласти прямий договір, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання. У тому числі, якщо контрагент займає монопольне становище на ринку. Пояснимо, як підтвердити документально підставу для укладення прямого договору з монополістом
329

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді