Законтрактовано постачальників води для ЗСУ на друге півріччя

Державний оператор тилу законтрактував постачальників питної води для Збройних сил на третій і четвертий квартали

Законтрактовано постачальників води для ЗСУ на друге півріччя

Закупівля дронів для потреб оборони: дозволи та умови

Різниця між доведеною вартістю та сумою всіх договорів склада понад 500 млн грн. Загальна сума контрактів – понад 984 млн грн.

За результатами процедур, новими постачальниками стали два українські виробники – ПрАТ «Оболонь» і ПРАТ «Новомосковський завод мінводи (Бон Буассон)». Переможець ще одного лоту – ТОВ «ЮТ Компані», що належить власникам торговельної мережі Varus. Найбільші обсяги замовлення отримало ПрАТ «Оболонь», запропонувавши найбільш економічно вигідну ціну в найбільшій кількості лотів на Prozorro. 

Як поділені регіони між новими постачальниками

  1. ТОВ «ЮТ Компані»: Волинська та Рівненська області.
  2. ПРАТ «Новомосковський завод мінводи (Бон Буассон)»: частина Донецької області. 
  3. ПрАТ «Оболонь»: Київська, Чернігівська, Житомирська, Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська, Чернівецька, Закарпатська, Вінницька, Хмельницька, Кіровоградська, Черкаська, Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська, Луганська та частина Донецької. 

«Під час укладання контрактів із компаніями-переможцями тендерів ми проводимо кваліфікацію постачальників, перевіряємо їхні спроможності, а також організовуємо установчі зустрічі перед стартом співпраці. Це все кроки для забезпечення безперервності постачання», – зазначила Вікторія Виноградова, директорка з управління закупівлями ДОТ.

Джерело: офіційний сайт ДОТ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Капітальний чи поточний ремонт: як не помилитися під час закупівлі

У замовника є перелік потрібних йому робіт для утримання будівлі в належному стані, серед них і ремонт даху і заміна плитки і укріплення стін. Як його визначити ці роботи є поточним ремонтом чи капітальним?
46

Поточний ремонт: код ДК і предмет закупівлі

Визначити код ДК поточного ремонту — складне завдання як для новачків, так і для досвідчених закупівельників. Щоб зробити все правильно, окрім закупівельного, потрібно знати ще й законодавство у сфері будівництва. Як проходить закупівля послуг з поточного ремонту, як визначити код ДК і предмет закупівлі, дізнайтеся зі статті
44013

Перелік локалізованих товарів

Замовник закуповує товари, перелік яких визначений підпунктом 2 пункту 6-1 розділу X «Прикінцевих положень» Закону № 922, виключно якщо їх ступінь локалізації виробництва у 2024 році дорівнює чи перевищує 20%. Дізнайтеся, які товари належать до переліку
169

Головне у липні для закупівельника

У головному в липні знайдете рішення робочих ситуацій, форми, зразки, довідники, відеороз’яснення — усе, що знадобиться у щоденній роботі. Цього місяця зверніть увагу на складові договірної ціни в ТП та умови збільшення ціни в договорах
1153

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді