Для медзакладів «первинки» закуплено 887 ноутбуків

887 сучасних ноутбуків були закуплені коштом спільного зі Світовим банком проекту «Зміцнення системи охорони здоров’я та збереження життя (HEAL Ukraine)»

Для медзакладів «первинки» закуплено 887 ноутбуків

Закупівлі ліків та медвиробів за Особливостями

Невдовзі їх отримають медичні заклади первинної медичної допомоги всіх областей України. Забезпечення лікарів сучасною компʼютерною технікою є необхідною умовою роботи медзакладів, які повинні мати доступ до сучасних технологій, користуватися ними і, зокрема, працювати з електронною системою охорони здоровʼя (ЕСОЗ).

За результатами здійсненого Міністерством охорони здоровʼя аналізу щодо необхідності першочергового забезпечення закладів компʼютерною технікою був визначений перелік закладів, де потреба в такій техніці є найбільшою.

Впровадження все більшої кількості цифрових інструментів, таких як електронний рецепт, електронне направлення, телемедицина сприяє прозорості та ефективності медичних послуг, зокрема:

  • зараз близько 14 тисяч закладів охорони здоров’я уже активно працюють в електронній системі охорони здоров’я;
  • до ЕСОЗ внесено уже понад 3 млрд електронних медичних записів. Цей показник включає візити, діагнози, призначення та медвисновки про пацієнта.

«Крок за кроком ми цифровізуємо медичну сферу. Техніка – необхідний інструмент якісної і сучасної медицини, тому працюємо над тим, щоби всі медичні заклади мали належну кількість пристроїв», – зазначає заступник Міністра охорони здоров’я України з питань цифрового розвитку Марія Карчевич.

Сьогодні кожен лікар «первинки» повинен мати персональний комп’ютер, швидкісний інтернет та ще більше можливостей для надання якісних, доступних і безбарʼєрних медичних послуг.

Джерело: офіційний сайт МОЗ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Суму за договором про закупівлю електроенергії вичерпали, а кіловати ще є: як діяти

Замовник вичерпав суму за договором про закупівлю електроенергії, але на залишку залишилися кіловати. Із 1 жовтня замовнику потрібно укласти новий договір, щоб встигнути приєднатися до нового постачальника. Як бути із старим договором після розрахунку за вересень? Чи потрібно укладати додаткову угоду на зменшення обсягу?
63

Закупівля постачання теплової енергії

Як правильно організувати закупівлю теплової енергії? За яким кодом ДК її закуповувати? Чи зобов’язаний замовник укладати саме типовий договір про закупівлю теплоенергії? Чи правомірно вносити зміни до такого договору? Ключові аспекти, які повинен знати замовник під час підготовки та підписання договору про закупівлю теплової енергії за державні кошти — у статті
4775

Закупівля у монополіста

Особливості дозволяють укласти прямий договір, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання. У тому числі, якщо контрагент займає монопольне становище на ринку. Пояснимо, як підтвердити документально підставу для укладення прямого договору з монополістом
126

Проектно-кошторисна документація (ПКД)

Проєктно-кошторисна документація — це основний документ в будівництві, що закладає вимоги до об’єкта. Будь-яке будівництво починається з проектування та складання кошторису витрат. Але чи є розробка ПКД окремим предметом закупівлі, чи це частина робіт з будівництва, хто її має замовляти та на підставі якого документа розробляти? Експерт роз’яснює все детально
60287

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді