ДОТ оголосив закупівлі харчування для ЗСУ на друге півріччя

Закупівельна агенція Міноборони «‎Державний оператор тилу» оголосила в Prozorro закупівлі харчування для ЗСУ на друге півріччя 2024 року.

ДОТ оголосив закупівлі харчування для ЗСУ на друге півріччя

Обов’язкові закупівлі продуктів харчування в електронному каталозі

Кількість лотів: 20. Загальна сума закупівель 22,1 млрд грн. Прийом пропозицій – з 17 травня (10:00) до 22 травня (00:00). 

«Своєчасне забезпечення військових харчуванням – це фундаментальна передумова успішного виконання ЗСУ бойових задач під час захисту країни. Наш обов'язок – вдосконалювати систему постачання, щоб кожен захисник та захисниця мали доступ до якісних продуктів у повному обсязі»‎, – зазначив заступник Міністра оборони України Дмитро Кліменков.

Закупівлі відбуватимуться комплектами за оновленим каталогом продуктів харчування. Як і раніше, окремо буде закуповуватися вода та хліб. Відповідні  закупівлі планується оголосити на Prozorro наступного тижня.

Крім цього, у закупівельній стратегії передбачено декілька змін, спрямованих на забезпечення безперервності постачання та сприяння покращенню харчування військових. Серед них:

  1. Протидія демпінгу. Раніше під час аукціону гранична ціна могла бути знижена на 50-70%. Зараз цей показник – 40%, що забезпечить чесну конкуренцію та підвищить значимість нецінових критеріїв: своєчасності постачання продукції, високої якості, належних обсягів.
  2. Регіональна стратегія. Процедури закупівлі харчів відтепер поділені на три категорії за обсягами (великі, середні та малі) та лоти. У межах кожної процедури є обмеження щодо кількості лотів «в одні руки», аби забезпечити надійність постачання та залучити спроможних постачальників.
  3. Перевірка постачальників. Перед замовленням продукції в постачальника ДОТ буде проводити його аудит, аби дізнатися про готовність виконати замовлення. Фахівці перевірятимуть склади, транспорт, наявність кваліфікованого персоналу.
  4. Цифровізація процесів. Уже зараз подача заявок здійснюється через інформаційну систему. Наступний етап – зробити всі кроки швидкими, зручними й доступними для кожного учасника процесу забезпечення харчування.

Джерело: офіційний сайт МОУ

🔥Безплатний вебінар від проєкту «ДеюреЗакупівлі»

Статичний блок для новин

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, потрібна попередня реєстрація 👇

Зареєструватися

Статті за темою

Усі статті за темою

Як визначити предмет закупівлі для лікарських засобів

Якщо ви проводите закупівлі ліків, маєте обов’язково врахувати, що предмет закупівлі лікарських засобів визначається не за четвертою цифрою й не так, як для медичних виробів. Як правильно діяти, щоб не порушити вимог законодавства — у статті
6358

Класифікатор медичних виробів НК 024:2023

Інформацію про предмет закупівлі медвиробу в електронній системі зазначають за його кодом та назвою відповідно до національного класифікатора НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів». Тож скачайте класифікатор, щоб завжди мати його під рукою
5810

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді