ДОТ оголосив закупівлі харчування для ЗСУ на друге півріччя

Закупівельна агенція Міноборони «‎Державний оператор тилу» оголосила в Prozorro закупівлі харчування для ЗСУ на друге півріччя 2024 року.

ДОТ оголосив закупівлі харчування для ЗСУ на друге півріччя

Обов’язкові закупівлі продуктів харчування в електронному каталозі

Кількість лотів: 20. Загальна сума закупівель 22,1 млрд грн. Прийом пропозицій – з 17 травня (10:00) до 22 травня (00:00). 

«Своєчасне забезпечення військових харчуванням – це фундаментальна передумова успішного виконання ЗСУ бойових задач під час захисту країни. Наш обов'язок – вдосконалювати систему постачання, щоб кожен захисник та захисниця мали доступ до якісних продуктів у повному обсязі»‎, – зазначив заступник Міністра оборони України Дмитро Кліменков.

Закупівлі відбуватимуться комплектами за оновленим каталогом продуктів харчування. Як і раніше, окремо буде закуповуватися вода та хліб. Відповідні  закупівлі планується оголосити на Prozorro наступного тижня.

Крім цього, у закупівельній стратегії передбачено декілька змін, спрямованих на забезпечення безперервності постачання та сприяння покращенню харчування військових. Серед них:

  1. Протидія демпінгу. Раніше під час аукціону гранична ціна могла бути знижена на 50-70%. Зараз цей показник – 40%, що забезпечить чесну конкуренцію та підвищить значимість нецінових критеріїв: своєчасності постачання продукції, високої якості, належних обсягів.
  2. Регіональна стратегія. Процедури закупівлі харчів відтепер поділені на три категорії за обсягами (великі, середні та малі) та лоти. У межах кожної процедури є обмеження щодо кількості лотів «в одні руки», аби забезпечити надійність постачання та залучити спроможних постачальників.
  3. Перевірка постачальників. Перед замовленням продукції в постачальника ДОТ буде проводити його аудит, аби дізнатися про готовність виконати замовлення. Фахівці перевірятимуть склади, транспорт, наявність кваліфікованого персоналу.
  4. Цифровізація процесів. Уже зараз подача заявок здійснюється через інформаційну систему. Наступний етап – зробити всі кроки швидкими, зручними й доступними для кожного учасника процесу забезпечення харчування.

Джерело: офіційний сайт МОУ

обгрунтування закупівлі

Статті за темою

Усі статті за темою

Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів

Щоб ввести закінчений об’єкт будівництва в експлуатацію, необхідно отримати сертифікат. У статті розглянемо порядок прийняття об’єкта в експлуатацію, необхідні документи та аспекти оплати
145

Оборонні закупівлі в умовах воєнного стану

За кошти державного та місцевого бюджету замовники оплачують товари, роботи та послуги. Оплаті передує укладення договору з постачальником, виконавцем робіт, надавачем послуг. А договір укладають за результатами проведення оборонних та публічних закупівель. В умовах воєнного стану ці закупівлі мають окремі особливості. Розглянемо їх
2415

Локальний кошторис

Неправильне складання кошторису може призвести до завищених витрат, конфліктів між замовником і підрядником та затримок у проекті. Як скласти локальний кошторис так, щоб уникнути помилок? Чому важливо дотримуватися Настанови? У статті розглянемо аспекти, які допоможуть зробити цей процес прозорим і ефективним
74

Приватизація комунального та державного майна в умовах воєнного стану

Порушення умов приватизації може призвести до судових позовів і анулювання результатів торгів. Судова практика свідчить, що навіть незначні порушення процедур стають підставою для скасування угод. У статті розглянемо особливості приватизації державного та комунального майна, зокрема в умовах воєнного стану
1200

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді