ДАСУ змусила одеських паркувальників сплатити у бюджет міста майже 3 млн грн

Після ревізії КП «Одестранспарксервіс» державні аудитори спонукали одеських операторів паркування сплатити до міського бюджету 2,4 млн грн та легалізувати ще майже пів мільйона гривень, які вони отримали за послуги.

ДАСУ змусила одеських паркувальників сплатити у бюджет міста майже 3 млн грн

Кримінальна відповідальність за перешкоджання діяльності аудиторів

Сімдесят операторів зволікали з перераховуванням до бюджету міста належного збору за місця для паркування транспорту. Після того, як державні аудитори проінспектували добросовісність виконання договорів, то врешті-решт це заохотило паркувальників до невідкладного проведення платежу – 2,4 млн грн.

Крім того, ревізією з’ясовано, що понад шістдесяти операторів не сплачували за надані їм послуги організації та контролю експлуатації місць для паркування авто, власне, самому ж КП «Одестранспарксервіс». Отже, на 0,4 млн грн після перевірки Держаудитслужби збільшилися економічні вигоди комунального підприємства.

Матеріали ревізії передано до Одеського районного управління поліції № 1 Головного управління Національної поліції в Одеській області. 

Довідково

Держаудитслужба провела ревізію діяльності КП «Одестранспарксервіс» за період 01.01.2020–30.09.2023.

Джерело: офіційний сайт ДАСУ

🔥Безплатний вебінар від проєкту «ДеюреЗакупівлі»

Статичний блок для новин

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, потрібна попередня реєстрація 👇

Зареєструватися

Статті за темою

Усі статті за темою

Пов’язані особи в публічних закупівлях 2024

Чи легко встановити, чи пов’язані особи під час тендеру? Не поспішайте відповідати на це запитання. Для початку ознайомтеся з ознаками та прикладами пов’язаних осіб. Вивчіть значущі судові рішеннями та алгоритми дій замовника, у разі встановлення пов’язаності під час проведення закупівлі.
5781

Кримінальна відповідальність у сфері публічних закупівель

Дехто помилково вважає, що найстрашніше, що може бути в закупівлях, — це штраф. Однак судова практика свідчить, що варто зважати ще й на кримінальну відповідальність. Розглядаємо найпоширеніші випадки кримінальної відповідальності у сфері публічних закупівель
17422

Моніторинг закупівель 2024

Хто і за яких підстав проводить моніторинг публічних закупівель 2024, які строки проведення моніторингу закупівлі — у консультації
2298

Яких порушень припускаються замовники, коли укладають договори за пунктом 13 Особливостей

Вже пів року аудитори проводять моніторинг закупівель за пунктом 13 Особливостей. Свіжий аналіз проведених моніторингів та найпоширеніших порушень, які допускають замовники, — у статті від проєкту «ДеюреЗакупівлі: закон і практика»
3233

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді