Мінекономіки замінило Порядок визначення предмета закупівлі: нові правила
Тобто це сучасний європейський підхід до здійснення закупівель, що включає:
- зелені публічні закупівлі;
- застосування нецінових критеріїв оцінки пропозицій учасників закупівель;
- оцінку товару за вартістю “життєвого циклу”.
Наразі Мінекономіки спільно з ЮНЕП реалізує проєкт по зміцненню спроможності України щодо сталих публічних закупівель та екологічного маркування.
Крім того, нещодавно був затверджений проєкт Світового Банку “Розвиток зелених державних закупівель в Україні”. В рамках проєкту планується розробити методологію зелених публічних закупівель, проведення консультацій з замовниками та централізованими закупівельними організаціями, створення Інтернет-платформи для навчання замовників.
Як зазначив Ігор Петрашко, впровадження зелених закупівель як інструменту політики дозволить Україні досягати ключових економічних цілей, створюючи попит на інноваційні продукти, послуги та товари, які мають найменший вплив на навколишнє середовище протягом усього їх життєвого циклу.
За матеріалами Мінекономіки
Програма: ✔️Закупівлі за новою редакцією Закону № 922 ✔️ Планування ✔️Умови ТД ✔️ Укладення договору ✔️ Контроль та відповідальність
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.