На 1 вересня 2021 року згідно з ініціативою Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації України за якою вчителі освітніх закладів мають бути забезпечені ноутбуками, оголошені тендери на 56 тисяч 954 ноутбуки, які проводяться в усіх обласних державних адміністраціях та чотирьох районах міста Києва.
Як рахувати потребу, щоб закупити ноутбуки для вчителів за кошти субвенції на боротьбу з СОVID-19
Наразі всі області перебувають у активній фазі проведення тендеру, зокрема збору тендерних пропозицій. Проведення безпосередньо аукціонів у більшості областей заплановано на жовтень.
Заходи спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками під час навчального процесу в закладах загальної середньої освіти (в частині закупівлі ноутбуків для вчителів), тому придбані ноутбуки будуть закріпленні за навчальними кабінетами відповідних ЗЗСО та використовуватимуться виключно для організації освітнього процесу, а у разі встановлення заборони на відвідування закладів освіти оргтехніка може надаватися в користування педагогічним працівникам з метою належної організації освітнього процесу.
Загалом цьогоріч за рахунок субвенції в розмірі 980 мільйонів гривень планується закупити понад 60 тисяч ноутбуків (з урахуванням співфінансування з місцевих бюджетів і очікуваної вартості ноутбука орієнтовною сумою 20 тисяч гривень). А до 2024 року передбачається забезпечити співвідношення «один ПК на одного вчителя».
Процес тендерів та закупівлі ноутбуків для вчителів можна відстежувати за допомогою спеціального дашборду на сайті Міністерства та Комітету цифрової трансформації України в розділі: «Проєкти > Ноутбук кожному вчителю».
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.
Щоб ввести закінчений об’єкт будівництва в експлуатацію, необхідно отримати сертифікат. У статті розглянемо порядок прийняття об’єкта в експлуатацію, необхідні документи та аспекти оплати
За кошти державного та місцевого бюджету замовники оплачують товари, роботи та послуги. Оплаті передує укладення договору з постачальником, виконавцем робіт, надавачем послуг. А договір укладають за результатами проведення оборонних та публічних закупівель. В умовах воєнного стану ці закупівлі мають окремі особливості. Розглянемо їх
Завершальним етапом розробки ПКД є експертиза. Дізнайтеся, в яких випадках вона обов’язкова, а в яких – ні
Неправильне складання кошторису може призвести до завищених витрат, конфліктів між замовником і підрядником та затримок у проекті. Як скласти локальний кошторис так, щоб уникнути помилок? Чому важливо дотримуватися Настанови? У статті розглянемо аспекти, які допоможуть зробити цей процес прозорим і ефективним
Порушення умов приватизації може призвести до судових позовів і анулювання результатів торгів. Судова практика свідчить, що навіть незначні порушення процедур стають підставою для скасування угод. У статті розглянемо особливості приватизації державного та комунального майна, зокрема в умовах воєнного стану