Міноборони планує збільшить закупівлі за відкритими процедурами з 2022 року

Міністерство оборони України послідовно і наполегливо продовжує роботу над підвищенням відкритості та конкурентності процесу закупівлі озброєння та військової техніки у рамках Державного оборонного замовлення.

ФАХІВЕЦЬ З ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ — 2022

Міноборони планує збільшить закупівлі за відкритими процедурами з 2022 року

З 2022 року зразки озброєння та військової техніки мають закуповуватись за відкритими процедурами. Це стосується зразків, які пройшли стадії дослідно-конструкторських робіт, стоять на озброєнні та одночасно експортуються до іноземних країн, або виставляються для показу на міжнародних виставках.

Для вирішення цього завдання у Міністерстві оборони будуть розроблені відповідні механізми для підрозділів оборонного відомства та Збройних Сил, які беруть участь у проведенні оборонних закупівель.

Зі слів заступника Міністра оборони України Олександра Носова, через прозорі конкурентні процедури, через створення умов для належного демократичного цивільного контролю потрібно рухатись до зменшення частки таємних договорів у закупівлях озброєння та військової техніки, сьогоднішнє законодавство дозволяє забезпечити баланс між прозорістю використання оборонного бюджету та інтересами обороноздатності країни.


Джерело: Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Суму за договором про закупівлю електроенергії вичерпали, а кіловати ще є: як діяти

Замовник вичерпав суму за договором про закупівлю електроенергії, але на залишку залишилися кіловати. Із 1 жовтня замовнику потрібно укласти новий договір, щоб встигнути приєднатися до нового постачальника. Як бути із старим договором після розрахунку за вересень? Чи потрібно укладати додаткову угоду на зменшення обсягу?
938

Закупівля постачання теплової енергії

Як правильно організувати закупівлю теплової енергії? За яким кодом ДК її закуповувати? Чи зобов’язаний замовник укладати саме типовий договір про закупівлю теплоенергії? Чи правомірно вносити зміни до такого договору? Ключові аспекти, які повинен знати замовник під час підготовки та підписання договору про закупівлю теплової енергії за державні кошти — у статті
4869

Закупівля у монополіста

Особливості дозволяють укласти прямий договір, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання. У тому числі, якщо контрагент займає монопольне становище на ринку. Пояснимо, як підтвердити документально підставу для укладення прямого договору з монополістом
328

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді