558 релокованих підприємств відновили роботу у безпечних регіонах країни

Міністерство економіки України продовжує програму “Релокація бізнесу” - скористатися нею може будь-який бізнес, незалежно від розміру.

Щоб скористатися цією програмою потрібно залишити заявку на онлайн-платформі Relocate.Prozorro.Sale. Після опрацювання заявки, бізнесу запропонують комплексний пакет державної підтримки.

Про це в ефірі національного телемарафону розповіла заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна.

“Від початку дії програми зареєстровано вже 1846 заявок, 745 підприємств вже переїхали у більш безпечні регіони, 558 - відновили роботу на нових місцях. Для 286 підприємств зараз здійснюється пошук підходящої локації або способу транспортування”, - зазначила Тетяна Бережна.

Найбільше бізнесів релокувалися з Харківської області - 193 підприємства, Київської - 180, Донецької - 106, Дніпропетровської - 27, Запорізької області - 26.

Найчастіше підприємства переїжджають до Львівської області (25%), Закарпатської (16%), Чернівецької (11%), Тернопільської (8%), Дніпропетровської (7%) та Івано-Франківської (7%).

“Збереження кожного робочого місця, забезпечення безперервної роботи бізнесу - це дуже важлива задача держави. Адже це саме те, що наближає Україну до перемоги. Ми консолідуємо всі зусилля для того, щоб ця урядова програма продовжувалася”, - додала заступник Міністра.

Допомога від держави полягає у підборі місця розташування для бізнесу на безпечній території, допомозі з перевезенням на нову локацію, сприянні в розселенні працівників та пошуку нових співробітників, підтримці у відновленні логістики, закупівлі сировини та пошуку ринків збуту.

Також зазначимо, що поряд із приємними новинами про деокупацію українських територій спостерігається тенденція повернення бізнесів на попередні місця роботи. Так, 609 підприємств відмовилися від раніше поданих заявок на релокацію, а 37 підприємств повернулися на попереднє місце провадження діяльності.

Джерело: офіційний сайт КМУ

 

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Запит пропозицій постачальників (запит ціни пропозицій) 2024

Запит пропозицій постачальників замовники вже давно використовують як альтернативу відкритим торгам для закупівлі товарів. За яких умов можна використовувати запит пропозицій постачальників та як діяти на кожному етапі такої закупівлі — розбираємо
35927

Головне у вересні для закупівельника

Почніть осінь разом з Експертус Держзакупівлі! В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у вересні. Це рішення робочих ситуацій, форми, зразки, довідники, відеороз’яснення — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі. Стежте за оновленнями і листами від Системи, щоб не пропустити важливе. Залишайтеся з нами навіть під час відключення — у смартфоні переглядайте корисну інформацію в Системі у будь-який час
501

Головне у липні для закупівельника

У головному в липні знайдете рішення робочих ситуацій, форми, зразки, довідники, відеороз’яснення — усе, що знадобиться у щоденній роботі. Цього місяця зверніть увагу на складові договірної ціни в ТП та умови збільшення ціни в договорах
1335

Оприлюднення додаткової угоди в Прозоро

Чи потрібно оприлюднювати додаткову угоду до договору про закупівлю— питання скоріш риторичне для закупівельника з досвідом. А ось для фахівця-початківця важливо зрозуміти, як внести додаткову угоду в Прозоро, як і в які терміни її слід опублікувати? Покроковий алгоритм з малюнками ми підготували для вас у статті
34304

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді