Проєктування доріг та трамвайно-тролейбусних ліній: узгоджено нові будівельні норми

Триває підготовка проєктів змін державних будівельних норм (ДБН) щодо проєктування та будівництва автомобільних доріг загального користування та трамвайних і тролейбусних ліній.

Закупівля робіт з будівництва — разом з устаткуванням чи окремо

Проєктування доріг та трамвайно-тролейбусних ліній: узгоджено нові будівельні норми

Відповідні документи були ухвалені Секцією технічного регулювання та нормативного забезпечення у будівництві Науково-технічної ради Мінрегіону.

Відтак, йдеться про проєкт Змін № 2 ДБН В.2.3-4:2015 «Автомобільні дороги. Частина І. Проектування. Частина ІІ. Будівництво», які стосуються встановлення вимог щодо огородження між пішохідними доріжками та тротуарами, влаштування безпечних пішохідних переходів та розв’язок в різних рівнях на дорогах загального користування, а також освітлення доріг міжнародного значення.

Водночас проєкт Змін № 3 ДБН В.2.3-18:2007 «Споруди транспорту. Трамвайні та тролейбусні лінії. Загальні вимоги до проектування» спрямований на забезпечення доступності для маломобільних груп населення посадочних майданчиків на трамвайних та тролейбусних зупинках.

А також – удосконалення нормативних вимог до проєктування та реконструкції трамвайних колій, систем електропостачання, тягових підстанцій тощо відповідно до найкращого європейського досвіду.

За матеріалами з сайту Мінрегіону

Проєктування доріг та трамвайно-тролейбусних ліній: узгоджено нові будівельні норми
Богдан Мороз,консультант з публічних закупівель, Київ
Замовники часто запитують про закупівлю розроблення проєктно-кошторисної документації. Чому слід використовувати термін «проєктна документація» та говорити про таку її частину, як кошториси? Допоможемо правильно визначити предмет закупівлі

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне у червні для закупівельника

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
98

Методрекомендації щодо закупівель електроенергії: що передбачило Мінекономіки та в чому ризики замовників

Проведемо огляд Методрекомендацій Мінекономіки щодо закупівель електроенергії. Розберемо пропозиції щодо визначення очікуваної вартості, нюанси та ризики тендерної документації, технічних специфікацій, формульного ціноутворення, проєкту договору та умов щодо зміни ціни
178

Національна програма інформатизації 2024

З 8 лютого 2024 року діє новий порядок погодження проєктів за Національною програмою інформатизації. У статті розглянемо, що врахувати замовнику, щоб погодити проєкти з Мінцифри
8320

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді