Опановуємо зміни в закупівлях

Опановуємо зміни в закупівлях


Основний закон про закупівлі оновили. Зокрема, 26 червня набрали чинності зміни, які торкнулися положень про оскарження тендерів. До інших норм також є поправки. Тож закупівельники повинні узгодити з оновленою редакцію закону свої документи.

У липневому номері журналу «Держзакупівлі» ми напрацювали для вас п’ять порад про те, як вийти з найкурйозніших закупівельних ситуацій, та п’ять правил про те, як правильно укласти угоду про зміну до договору про закупівлю електроенергії. А також відповіли на запитання:

Якщо плануєте закупівлю комп’ютерної техніки, скористайтеся нашими зразками технічного завдання та вимогами до кваліфікаційних критеріїв. Зважте і на головні застереження в проведенні такої закупівлі.

Маємо ще одну новину. Із червня ми почали публікувати в електронному журналі мінікурси, де кожен читач зможе протестувати свою обізнаність в одній з важливих тем номера.

Це чудова нагода покращити свої навички. Курс сповнений різноманітних тестів, підказок та інтерактивних тренувальних фішок. Він займе 10 хв Вашого часу, а бонус до вдало пройденого тесту — іменний сертифікат.

У цьому номері пропонуємо перевірити свої знання та досвід у закупівлях електроенергії.

Насолоджуйтеся літом! Користуйтеся його перевагами і відпочивайте на повну!

Росіна Старчук,
головний редактор журналу «Держзакупівлі»

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне у червні для закупівельника

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
104

Головне у травні для закупівельника 2024

В огляді — консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у травні. Цього місяця зверніть увагу на умови закупівлі додаткових робіт, вимоги, якими перевіряти учасника після оновлень в Особливостях, та зміни, які внесли до порядку реєстрації зобов’язань в органах Казначейства
1202

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді