Будівництво Київської об’їзної дороги можливо організувати через Prozorro

Державне підприємство “Прозорро” спроможне адаптувати Prozorro для проведення будівництва Київської об’їзної дороги (КОД). 

Будівництво Київської об’їзної дороги можливо організувати через Prozorro

У системі Prozorro вже є низка процедур, які дозволяють державним структурам оцінювати пропозиції учасників не лише за їхньою ціною: наприклад, енергосервісні контракти чи закупівлі з урахуванням життєвого циклу.

У держпідприємстві наголошують - важливо, аби закупівлі для будівництва такого масштабного інфраструктурного проєкту, як КОД, проходили на максимально відкритих та конкурентних засадах.

Вартість проєкту оцінюють у 85 мільярдів гривень — це 12% річного обсягу всіх державних закупівель в Україні. Тому критичним є забезпечити прозорість витрат платників податків на будівництво Великої кільцевої дороги.

За матеріалами Dozorro

Ви отримаєте ➡️Навчання у зручному онлайн-форматі ➡️ Відеолекції від провідних експертів ➡️Сертифікат про підвищення кваліфікації від Юридичного університету Ярослава Мудрого

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Оприлюднення додаткової угоди в Прозоро

Чи потрібно оприлюднювати додаткову угоду до договору про закупівлю— питання скоріш риторичне для закупівельника з досвідом. А ось для фахівця-початківця важливо зрозуміти, як внести додаткову угоду в Прозоро, як і в які терміни її слід опублікувати? Покроковий алгоритм з малюнками ми підготували для вас у статті
29891

Головне у травні для закупівельника 2024

В огляді — консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у травні. Цього місяця зверніть увагу на умови закупівлі додаткових робіт, вимоги, якими перевіряти учасника після оновлень в Особливостях, та зміни, які внесли до порядку реєстрації зобов’язань в органах Казначейства
1194

Прозоро майданчики: як обрати для публічної закупівлі

Знаєте, що для закупівель через Prozorro Market насамперед треба вибрати е-майданчик, але не знаєте як та який обрати? Визначились з е-майданчиком, але не розумієте, як з ним працювати? Досить сумніватися, дізнайтеся правила роботи на майданчиках Prozorro просто зараз.
2614

Prozorro аукціон: як проходить

Пояснимо, що відбувається на кожному етапі аукціону у Prozorro. А також про зміни до Постанови № 1178, які дозволяють проводити відкриті торги без аукціону – у статті
1735

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді