✔️ Що робити, якщо постачальник надав неякісні лікарські засоби
Стратегією передбачено кілька напрямів розвитку на період 2021-2023:
- ефективна реалізація закупівель та поставок. Закупівля прозоро, публічно та ощадливо. Організація поставок відповідно до стандартів та вимог ВООЗ та із відповідною ліцензією на імпорт/опт. Таким чином, аби в лікарнях не створювався дефіцит препаратів або ліки не складувалися в закладах охорони здоров’я;
- розвиток IT інструментів. Модуль логістики, що включає замовлення, облік на складі, транспортування та списання товарів. Модуль бізнес-аналітики щодо забезпеченості медичними товарами, що буде публічний та доступний для всіх.
- розвиток антикорупційних інструментів, зокрема, отримання сертифікації ISO 37001:2016 Anti-bribery management system;
- застосування нових закупівельних інструментів на національному та регіональному рівнях. Зокрема, договорів із середньостроковими зобов’язаннями, що дозволятимуть укладання договорів на період довше бюджетного періоду та договорів керованого доступу для закупівлі інноваційних ліків. Надання послуг закупівель регіональним публічним замовникам, адже ціни, за якими закуповує ДП МЗУ подекуди в 7 разів ощадливіше за закупівлі на місцях.
За матеріалами МОЗ
✍ Закупівлі для протидії COVID-19: як замовнику встигати за змінами
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.