Як і де перевіряти інформацію про учасників тендеру

Як і де перевіряти інформацію про учасників тендеру


Коли замовник розглядає тендерну пропозицію учасника, має прийняти рішення відхилити його чи допустити до участі у процедурі закупівлі з огляду не лише на відповідність наданих цим учасником документів та інформації в них вимогам тендерної документації, а й з огляду на їх відповідність законодавству.

Що першочергово слід перевіряти?

Найперше перевіряйте, інформацію, яка є підставою для відхилення. Про те, де таку інформацію шукати, говоримо на уроці курсу «Національна сертифікація з публічних закупівель — 2021».

РОЗ'ЯСНЕННЯ ЕКСПЕРТА

Дізнайтеся на уроці, де і як перевірити:

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Ви отримаєте ➡️Навчання у зручному онлайн-форматі ➡️ Відеолекції від провідних експертів ➡️Сертифікат про підвищення кваліфікації від Юридичного університету Ярослава Мудрого

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Технічна специфікація до предмета закупівлі – вимоги та зразок

Технічна специфікація – це одна з найбільш важливих частин у тендерній документації. Саме вона визначає чи вдасться замовнику отримати потрібне у належній якості, формі та з необхідним функціоналом. З'ясуймо, на що звернути увагу замовнику.
6052

Як визначити предмет закупівлі для лікарських засобів

Якщо ви проводите закупівлі ліків, маєте обов’язково врахувати, що предмет закупівлі лікарських засобів визначається не за четвертою цифрою й не так, як для медичних виробів. Як правильно діяти, щоб не порушити вимог законодавства — у статті
6628

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді