Обережно! Фейки про Національний кваліфікаційний реєстр виконавців України

У Prozorro запевняють: “Національний кваліфікаційний реєстр виконавців України” не надає жодних переваг для учасників публічних закупівель.

Обережно! Фейки про Національний кваліфікаційний реєстр виконавців України

Тренажер для успішного проходження тестування від Мінекономіки

Один із сайтів в інтернеті пропонує підприємцям внести свою компанію за кошти у так званий Національний кваліфікаційний реєстр виконавців України. Сайт повідомляє, що відомості з цього реєстру «застосовуються при подачі заявки на участь у державних торгах», і можуть «зіграти вирішальну роль і визначити вибір підрядника».

У Prozorro наголошують: ця інформація є маніпулятивною та не відповідає дійсності. Проведення закупівель та відбір постачальників у системі Prozorro регулюється Законом “Про публічні закупівлі”. Переможцями закупівель стають учасники, які пропонують найнижчу ціну на аукціоні Prozorro, та чия пропозиція на 100% відповідає тендерній документації. Тож присутність компанії у тому чи іншому “реєстрі” жодним чином не вплине на рішення державного замовника.

За матеріалами Prozorro

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Оприлюднення додаткової угоди в Прозоро

Чи потрібно оприлюднювати додаткову угоду до договору про закупівлю— питання скоріш риторичне для закупівельника з досвідом. А ось для фахівця-початківця важливо зрозуміти, як внести додаткову угоду в Прозоро, як і в які терміни її слід опублікувати? Покроковий алгоритм з малюнками ми підготували для вас у статті
29910

Головне у травні для закупівельника 2024

В огляді — консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у травні. Цього місяця зверніть увагу на умови закупівлі додаткових робіт, вимоги, якими перевіряти учасника після оновлень в Особливостях, та зміни, які внесли до порядку реєстрації зобов’язань в органах Казначейства
1199

Прозоро майданчики: як обрати для публічної закупівлі

Знаєте, що для закупівель через Prozorro Market насамперед треба вибрати е-майданчик, але не знаєте як та який обрати? Визначились з е-майданчиком, але не розумієте, як з ним працювати? Досить сумніватися, дізнайтеся правила роботи на майданчиках Prozorro просто зараз.
2615

Prozorro аукціон: як проходить

Пояснимо, що відбувається на кожному етапі аукціону у Prozorro. А також про зміни до Постанови № 1178, які дозволяють проводити відкриті торги без аукціону – у статті
1739

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді