Маркування деяких харчових продуктів: внесено зміни до Порядку

Наказом №679 Мінекономіки затвердило Порядок і спеціальні вимоги до маркування харчових продуктів, для яких обов'язково зазначати країну або місце походження.

Маркування деяких харчових продуктів: внесено зміни до Порядку

Мова йде про такі харчові продукти, як:

  • м'ясо великої рогатої худоби, свіже або охолоджене;
  • м'ясо великої рогатої худоби, морожене;
  • свинина свіжа, охолоджена та морожена;
  • баранина і козлятина свіжа, охолоджена та морожена;
  • їстівні субпродукти великої рогатої худоби, свіжі або охолоджені, або морожені;
  • м'ясо та їстівні субпродукти свійської птиці;
  • мед;
  • необроблена оливкова олія і оливкова олія екстра-класу.

Як організовувати закупівлі харчування в закладах освіти та відпочинку

Порядок застосовується до маркування цих харчових продуктів, які вироблені в Україні або ввезені на митну територію України, на всіх етапах їх реалізації. Не потрібно застосовувати Порядку, лише коли такі продукти призначені (вироблені) для особистого споживання.

Нові правила набирають чинності 18.05.2021, а будуть уведені в дію через 3 роки з дня набрання чинності, тобто 18.05.2024.

За матеріалами з Наказу Мінекономіки №679

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Капітальний чи поточний ремонт: як не помилитися під час закупівлі

У замовника є перелік потрібних йому робіт для утримання будівлі в належному стані, серед них і ремонт даху і заміна плитки і укріплення стін. Як його визначити ці роботи є поточним ремонтом чи капітальним?
94

Поточний ремонт: код ДК і предмет закупівлі

Визначити код ДК поточного ремонту — складне завдання як для новачків, так і для досвідчених закупівельників. Щоб зробити все правильно, окрім закупівельного, потрібно знати ще й законодавство у сфері будівництва. Як проходить закупівля послуг з поточного ремонту, як визначити код ДК і предмет закупівлі, дізнайтеся зі статті
44184

Перелік локалізованих товарів

Замовник закуповує товари, перелік яких визначений підпунктом 2 пункту 6-1 розділу X «Прикінцевих положень» Закону № 922, виключно якщо їх ступінь локалізації виробництва у 2024 році дорівнює чи перевищує 20%. Дізнайтеся, які товари належать до переліку
174

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді