Компанія SAP та ДП «Прозорро» оголосили про співпрацю

Теми:
Таке партнерство розширить можливості електронних майданчиків системи Prozorro за допомогою рішення SAP Ariba для закупівель

Як провести спрощену закупівлю на майданчику за 5 кроків

Інтеграція Prozorro та SAP Ariba зніме «цифрові бар'єри» між українським ринком та міжнародними компаніями. Українські підприємства, які працюють на електронних майданчиках Prozorro, зможуть отримати доступ до закупівель компаній з різних країн світу через платформу SAP Ariba. У них з’явиться можливість запропонувати свою продукцію не лише на території України, а й спробувати себе в міжнародній торгівлі. У цьому сенсі SAP Ariba дуже демократична: правила реєстрації та роботи єдині для будь-яких компаній по всьому світу.

ДП “Прозорро” співпрацюватиме з IT-компанією SAP

«Уже майже 5 років система Prozorro допомагає зробити державні закупівлі більш ефективними та відкритими для бізнесу. Співпраця з міжнародною компанією SAP та залучення всесвітньої бізнес-мережі SAP Ariba Network — ще один важливий крок для розвитку екосистеми Prozorro. Ми очікуємо не тільки збільшення кількості компаній у системі, це ще й можливість отримати нові міжнародні практики, напрацювання й експертизу, які так важливі для подальшого покращення бізнес-клімату в Україні», — заявив Василь Задворний, генеральний директор ДП «Прозорро».

SAP Ariba — це комплексний інструмент для підвищення ефективності закупівель та взаємодії з постачальниками через бізнес-мережу Ariba Network, яка є найбільшою у світі глобальною торговельною платформою. За допомогою цього електронного майданчика більше 4 млн постачальників щорічно здійснюють торгівлю з обігом понад 3 трлн доларів. Бізнес-мережа об'єднує велику кількість постачальників і закупівельників у реальному часі та завдяки штучному інтелекту допомагає їм ухвалювати правильні рішення щодо купівлі.

Що можна закуповувати в Prozorro Market, скільки та коли

«Для SAP важливо надати нашим клієнтам не тільки кращі технологічні рішення, а й локалізувати їх під вимоги законодавства. Користуючись сервісами Prozorro, замовники SAP будуть повністю відповідати вимогам українського законодавства в галузі регулювання закупівель. Крім того, проведення закупівель за допомогою цифрових рішень підвищують їхню прозорість і зменшують ризик нецільового використання коштів.

З іншого боку, ми бачимо великий потенціал у виведенні українських постачальників на новий рівень зрілості. Відкривши для них можливості міжнародної мережі, ми надаємо їм змогу зростати й експортувати свою продукцію на нові ринки», — прокоментував Максим Матяш, директор SAP Ukraine.

Компанія SAP провела разом з ДП «Прозорро» онлайн-зустріч «Prozorro&SAP cooperation event», на якій розповіла про можливості цифрової бізнес-мережі та обговорила з учасниками зустрічі потенціал інтеграції електронних майданчиків системи Prozorro із системою SAP.

Джерело: вебпортал Prozorro

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Оприлюднення додаткової угоди в Прозоро

Чи потрібно оприлюднювати додаткову угоду до договору про закупівлю— питання скоріш риторичне для закупівельника з досвідом. А ось для фахівця-початківця важливо зрозуміти, як внести додаткову угоду в Прозоро, як і в які терміни її слід опублікувати? Покроковий алгоритм з малюнками ми підготували для вас у статті
29910

Головне у травні для закупівельника 2024

В огляді — консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у травні. Цього місяця зверніть увагу на умови закупівлі додаткових робіт, вимоги, якими перевіряти учасника після оновлень в Особливостях, та зміни, які внесли до порядку реєстрації зобов’язань в органах Казначейства
1199

Прозоро майданчики: як обрати для публічної закупівлі

Знаєте, що для закупівель через Prozorro Market насамперед треба вибрати е-майданчик, але не знаєте як та який обрати? Визначились з е-майданчиком, але не розумієте, як з ним працювати? Досить сумніватися, дізнайтеся правила роботи на майданчиках Prozorro просто зараз.
2615

Prozorro аукціон: як проходить

Пояснимо, що відбувається на кожному етапі аукціону у Prozorro. А також про зміни до Постанови № 1178, які дозволяють проводити відкриті торги без аукціону – у статті
1739

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді