Навіщо уточнювати в тендерній документації, який договір вважати аналогічним?

Навіщо уточнювати в тендерній документації, який договір вважати аналогічним?Ніна Абаімова, уповноважена особа Державної установи «Професійні закупівлі»

Немало замовників не встановлюють аналогічність договору у тендерній документації. Якщо ви, як і ваші колеги переконані, що це й так зрозуміло, вимушені вас розчарувати. Це хибна думка, через яку можна втратити досвідченого учасника.

Чому варто уточнити в ТД, який договір вважатиметься аналогічним?

РОЗ’ЯСНЕННЯ ЕКСПЕРТА

Навіщо уточнювати в тендерній документації, який договір вважати аналогічним

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Бенефіціарний власник: як перевірити учасника закупівель

Хто такий кінцевий бенефіціарний власник та як замовник має перевірити інформацію про кінцевого бенефіціарного власника учасника? Чи можна відмовити в участі у процедурі закупівлі, якщо відсутній кінцевий бенефіціарний власник? Розв’язуємо законодавчі головоломки у статті
10341

Документи дозвільного характеру в час війни: ураховуємо новий Закон

Які зміни внесли в законодавчі положення щодо права суб’єкта господарювання провадити певні види господарської діяльності?  Які права надає декларація, як довго вона діє та на які види діяльності її не подають — про все це у консультації
579

Стаття 16 ЗУ Про публічні закупівлі. Кваліфікаційні критерії

Замовник під час торгів висуває до учасників кваліфікаційні критерії. Учасники ж мають документально підтвердити свою відповідність заданим вимогам. Скільки критеріїв можна висувати за статтею 16 Закону № 922? Які тонкощі має знати замовник, щоб вберегтись від оскаржень?
10759

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді