Новини за темою Тендери

Мінсоцполітики здійснюватиме закупівлі за кошти міжнародних донорів через систему закупівель Prozorro
Закупівлі державних замовників за кошти іноземних донорів все частіше переходять в електронну систему Прозорро, що підвищує їхню ефективність та конкурентність. Наразі закупівлі для Міністерства соціальної політики України за кошти Світового банку будуть проводитись у Прозорро фахівцями Державної установи «Професійні закупівлі».
33
БЕБ під час моніторингу закупівель виявило тендер на реконструкцію мосту вартістю 6,4 млн грн
Аналітики Територіального управління Бюро економічної безпеки у Львівській області під час моніторингу публічних закупівель виявили тендер на реконструкцію мосту вартістю 6,4 млн грн. Про закупівлю послуг оголосив один з органів місцевого самоврядування.
32
З грудня минулого року до тендерів на постачання речового майна для ЗСУ долучились 23 компанії
З грудня 2023 року, коли розпочав роботу Державний оператор тилу (ДОТ), 23 українські компанії вперше взяли участь у тендерах на закупівлю речового майна для Збройних сил України.
38
АМКУ оштрафував дві компанії за спотворення результатів торгів на закупівлю сталевих труб
АМКУ визнав, що ТОВ «Актан-Дніпро» і ТОВ «ТАЙФУ-МЕТЕОР» вчинили антиконкурентні узгоджені дії, які стосуються спотворення результатів торгів на закупівлю сталевих труб, проведених КП «Київтеплоенерго» та ПАТ «Центренерго».
40
Закупівлі електроенергії під час воєнного стану: що рекомендує Мінекономіки?
Мінекономіки затвердило Методичні рекомендації щодо особливостей здійснення публічних закупівель у сфері електроенергетики на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (далі — Методрекомендації).
291